Blogerka Veronika pro vás exkluzivně otestovala novou řasenku Manga Punky

zpět

Není měsíce, aby některá z kosmetických značek nepředstavila nějakou novou revoluční řasenku. Většinou novinka ukrývá buď nové složení nebo nový kartáček. Blogerka Veronika si vybrala k otestování řasenku Manga Punka, která na nás teď často mrká z televize a časopisů.

Testuje blogerka

Veronika bloguje už několik let. Na svůj blog pravidelně přidává kosmetické a fashion recenze. Co se líčení očí týče, preferuje oční stíny převážně ve zlatém a stříbrném tónu, vše samozřejmě zakončené kvalitní řasenkou, která oku dodá patřičný glanc. Ráda proto otestovala novinku od Loreálu. Tuto a další zajímavé kosmetické recenze naleznete na blogu Thecityofdreams-bitch.blogspot.cz

alt. text


Objemová řasenka Loreál Miss Manga Punky

Recenze
Dnes bych vám ráda představila novou objemovou řasenku od L´orealu - Miss Manga Punky, kterou jste již musely zaznamenat v reklamě, holky :) Pro mě je přímo ideální, miluji výrazné slepené řasy "ostny" a tak mě potěšilo, že jsou letos TRENDY! Protože přesně takové punkové řasy krásně zvýrazní i malé oči a vypadají prostě bombasticky, aniž by jste musely použít umělé řasy.

"Rebelská řasenka inspirovaná japonským komiksem!"
Na začátek musím pochválit vzhled řasenky, zlato-černá kombinace se mi moc líbí a vypadá fakt dobře. Kartáček je úzký, speciálně tvarovaný pro 360 stupňový efekt, dobře se s ním pracuje a dostanete se s ním všude, můžete tak vytvarovat každou řasu do zmiňovaných ostnů. Nejdříve řasy pročešte, naneste řasenku a poté se vrhněte na slepování řas do tvaru ostnů.

Zvýrazněné řasy
Řasenka řasy úžasně prodlouží, natočí, dodá maximální objem a vykouzlí slibované ostny. I ty nejkratší řasy s touto řasenkou vyniknou! Celkem rychle zasychá, nerozmazává se a vydrží celý den, nedrolí se. Není problém ji ani odlíčit. Hodnotila bych jí jako jednu z nejlepších drogérkových řasenek, alespoň pro mě je přímo perfektní a splňuje vše, co od správné objemové řasenky požaduji. Já jsem s ní spokojená moc a pokud máte rády výrazné řasy, určitě jděte do ní!

Tip
Koupíte na Krasa.cz, za 259 Kč

alt. text

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz