Budete se vdávat? Dejte si záležet na spodním prádle

zpět

Princeznovské šaty na den D jsou tím, na čem nevěstě záleží nejvíc. Ve svatební den ale hrají podstatnou roli také detaily. Je to právě jemné zpracování šperků, ale také spodní prádlo, které dodává ženě na sebevědomí a přirozené eleganci.

Dámské prádlo pod šaty i na svatební noc
Jsou dvě základní kritéria, která by měla splňovat vaše podprsenka v den svatby. Měla by být na těle dostatečně pohodlná a zároveň pro nastávajícího manžela natolik rajcovní, aby i svatební noc stála za to. Obě podmínky splníte, pokud se spolehnete například na jemnou krajkovou podprsenku nebo známou bardotku.

Podprsenka zvaná Bardotka
Bardotka je žádaným spodním prádlem zejména pod korzetové šaty. Jedná se o podprsenku, která nenarušuje vzhled šatů, protože vlastní snímatelná ramínka. Její silikonový rám také fixuje podprsenku, aby nesjížděla z prsou.

Lepící podprsenky
Sexy variantou pro šaty s holými zády jsou také lepicí podprsenky nebo tzv. „pásky“ pod prsa. Výsledný efekt nádherných svatebních šatů pak nekazí vyčuhující dámské prádlo.

Nejoblíbenější je bílé spodní prádlo
Tak jako lze vybírat z velké škály svatebních rób, můžete dát průchod své fantazii také v oblasti spodního prádla. Není žádným překvapením, že na žebříčku oblíbenosti vede klasická bílá barva. Jestliže se ale chcete lišit od ostatních nevěst, nebojte se tělových a tzv. „champagne“ odstínů, jemná růžová nebo stříbrnošedá také neurazí a to jak na šatech, tak i u podprsenek.

Oblibě se těší také prádlo s výšivkami
V posledních letech můžete ve svatebních salonech také vídat bílé dámské prádlo s výšivkami. Je to jistě zajímavé ozvláštnění jinak tradiční sněhobílé barvy. Nejčastěji se našívají květiny, drobné lístečky nebo zrnka a to i na svatební korzety. Překvapte svého partnera nápaditým prádlem, na svatební noc se přeci nezapomíná!

Komerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz