Burčákfest 2014

zpět

Pokud si chcete pochutnat na pravém dobrém burčáku a kvalitním vínu firmy Znovín a posedět v krásném prostředí s nezapomenutelnou atmosférou, tak je burčákový festival tou pravou akcí pro vás.

Hlavní myšlenkou festivalu je prezentace znojemské vinařské oblasti, kvalitních burčáků a vín a snoubení hudby, vína a kulinářských specialit. Během festivalu si můžete vychutnávat 4 druhy burčáku firmy Znovín. A co jinde nezažijete? Šlapání hroznů bosýma dívčíma nohama.

Hudební program:
Pátek 26.9.2014 - hudební podvečer s Duo Carrie - koncert Eddie Stoilow - taneční zábava s Duo Carrie - cimbálová muzika Antonína Stehlíka - koncert Znojemských hudebníků (klavír, housle, klasická kytara, saxofon).

Sobota 27.9.2014 - venkovní posezení s kapelou Eminent - vystoupení JAVORY BEAT - Hana a Petr Ulrychovi - rockový večer s DJ - cimbálová muzika Donava - koncert Znojemských hudebníků-klavír, housle - vystoupení středověké hudby Gnomus - koncert Znojemských hudebníků-kytara - večer se saxofonem.

Vinařský program:
Ochutnávky 4 druhů burčáku - degustace vín Znovínu Znojmo - možnost prohlídky vinařské galerie Louckého kláštera - šlapání hroznů bosýma dívčíma nohama.

Labužnický program:
Prasátko na rožni, zvěřinový guláš, živáňská pečeně, kuřecí steaky, pstruh na roštu, kapří hranolky, moravské klobásy, domácí bramborák, sýrové variace, valašské frgále.

Kdy:
26. září od 16:00 - 27. září 2014 do 01:00

Kde:
Loucký klášter Znojmo

Vstupné:
260 Kč
Pátek 160,- Kč
Sobota 190,- Kč
Dvoudenní vstupné pro dospělé 260,- Kč,
Dítě v doprovodu rodičů do 10 let zdarma, Děti ve věku 10-15 let a tělesně postižené osoby s průkazem ZTP po oba dny 100,- Kč

Více informací:
www.burcakfest.cz
www.kudyznudy.cz


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz