Bydlení

Výběr dle tématu

Bytové doplňkyZahradaDům a byt


Článků o bydlení: 231
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 39
5. února 2018 |

Oreganový olej – skvělý do kuchyně, na čistění domácnosti i jako doplněk stravy

Je třeba užívat pouze olej nejvyšší kvality z původní rostliny Origanum vulgare, protože jiné podobné oleje nemají takové účinky. Dopřejte si všestranného pomocníka, který vás doslova nadchne.

1. prosince 2017 |Dům a byt

Jak na čistou domácnost bez toxinů

Období předvánočních úklidů vrcholí. Mít čistou domácnost znamená především mít domácnost bez toxinů. A na to bohužel mnoho z nás zapomíná… Nechte se inspirovat našimi tipy, jak snadno, rychle a bezpečně uklidit.
10. července 2017 |Zahrada

Trampolíny pro celou rodinu

Také vaše děti zatoužily po trampolíně? Pak neváhejte jim toto přání splnit, protože trampolína přináší nejen mnoho zábavy, ale také zdravého pohybu, které děti, ale i my dospělí, tolik potřebují. Trampolíny se staly doslova fenoménem současnosti.

16. ledna 2017 |

Polštáře a přikrývky z husího peří

Péřové přikrývky a polštáře jsou velmi lehké, příjemné a zdravotně nezávadné. Mají vysokou životnost a jejich údržba je nenáročná. Dobře se přizpůsobují tělu a udržují teplo, což oceníme zvláště teď během zimy. Jedná se o přírodní a velmi oblíbený materiál, který vám nabídne komfortní spánek.

26. října 2016 |Zahrada

Dětské hřiště na vaší zahradě

Každý, kdo má doma malé dítě ví, jak je důležité ho co nejvíce zabavit. A to platí nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Pokud navíc máte možnost vlastní zahrady, pak vám nic nebrání v tom udělat svým dětem na zahradě dětské hřiště. Nejde jen o praktickou věc, ale také o významný doplněk vaší zahrady.

11. července 2016 |Zahrada

Jaký materiál zahradního nábytku zvolit

Sluníčko přímo láká trávit co nejvíce času venku. Pokud se letos chystáte pořídit na zahrádku či terasu nový zahradní nábytek, věnujte dostatek času výběru vhodného materiálu.
Článků o bydlení: 231
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz