Designblok - Prague Design and Fashion Week

zpět

Designblok je výběrová mezinárodní přehlídka současného designu nábytku, průmyslového designu, bytových doplňků, svítidel, módy a šperku. Druhý říjnový týden v Praze nabídne výstavy, zajímavé prezentace, inspirativní nápady.

Kdy:
7.—12. 10. 2014


Kde:
Pokud vás zajímají především novinky interiérového designu – nábytek, svítidla, doplňky od renomovaných interiérových značek, je pro vás určeno Superstudio Evropa. V bývalém Šroubkové Grand hotelu na Václavském náměstí bude na padesát prestižních značek.

Pokud si chcete na Designbloku vyhrát, doporučujeme pokračovat do Superstudia HRA, které bude v bývalé základní škole v Mikulandské. Na dvoře vás přivítá stromová instalace v koruně lípy, kterou pro Vitru navrhl Maxim Velčovský. Bude zde umístěna i hlavní výstava letošního Designbloku.

Pro setkání s designéry, případně i na přímé nákupy od nich, bude připraveno Openstudio v domě U minuty na Staroměstském náměstí, které stojí přímo vedle Orloje. Více než stovka designérů z České republiky, Polska, Rakouska, Německa, Slovenska, Švédska, Norska, Španělska a dalších zemí.

Pro projekty na pomezí umění a designu bude již podruhé v historii Designbloku otevřen Art House v Colloredo-Mansfeldském paláci u Karlova mostu.

A pokud vás zajímá především móda je pro vás připravena Fashion Stage v kostele Svatého Šimona a Judy. Z více než 40 módních návrhářů a šperkařů, kteří se na Designbloku představí je jich téměř polovina ze zahraničí.

Vstupenky:
Dospělí: 250 Kč
Studenti: 150 Kč
Děti do 15 let zdarma
Školní třídy s pedagogickým dozorem: 100 Kč za osobu, pedagogický dozor zdarma

Fashion shows:
k stání: 200 Kč
VIP zaručující místo k sezení: 500 Kč
permanentka k stání platná na všechny módní přehlídky: 500 Kč

VIP PASS:
vstupenka na Designblok včetně Erste VIP lounge a všechny přehlídky zaručující místo k sezení a vstup na závěrečné Gala: 10 000 Kč

Více informací (a zdroj foto):
www.designblok.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz