DISKUZE > 16.5.2013 ZAČAL NOVÝ PŘIVÝDĚLEK > DISKUSE > 16.5.2013 ZAČAL NOVÝ PŘIVÝDĚLEK


Příspěvků do diskuse 16.5.2013 ZAČAL NOVÝ PŘIVÝDĚLEK diskuze: 4
Stránka: 1

16.5.2013 ZAČAL NOVÝ PŘIVÝDĚLEK

danka76| 20.05. 13 12:36 |reagovat
Novinka - neváhejte a buďte mezi prvními! Nabízím Vám přivýdělek s absolutní novinkou, jedná se o Anglickou firmu, úspěšně fungující již 85 let. 16.5.2013 ZAČAL NOVÝ PŘIVÝDĚLEK Registrací získáte: -nákup se slevou 23% -český katalog zdarma v každé objednávce -firma se zaměřuje především na budování sítě a samospotřebování, čili na vydělávání peněz budováním sítě samospotřebitelů - nemusí se tolik prodávat registrovat se můžete zde: https://sp.betterware.co.cz/login jako číslo sponzora uveďte: CZ-00164 Postup: 1/registrace : vypisuje se jméno a příjmení a dá se heslo a to se potvrdí 2/na druhé straně je číslo telefonu,to se píše s +420 3/ rodné číslo je bez lomítka 4/ adresa (psč je ve tvaru s mezerou po třech číslech) 5/ pak je sponzor, tam napište číslo CZ-00164 (toto je důležité pro získání slevy a všech výhod) Po registraci můžete hned začít registrovat další členy, vytvářet si svou strukturu a tím i pasivní příjem. Kdyby Vás cokoliv zajímalo, stačí napsat. Český katalog se ještě připravuje, můžete si zatím prohlédnou polský katalog květen http://www.betterware.com.pl/latest/katalog.html

16.5.2013 ZAČAL NOVÝ PŘIVÝDĚLEK

Betuse| 23.05. 13 19:41 |reagovat
jaké je poštovné??

16.5.2013 ZAČAL NOVÝ PŘIVÝDĚLEK

kate| 03.06. 13 10:24 |reagovat
Dobrý den, snad každý by rád nějakým způsobem vydělal nějaké peníze navíc. Mohu Vám nabídnout možnost přivýdělku. Přivýdělek vhodný pro všechny, kdo chtějí pracovat 100% z domova. Jedná se o prodej či doporučování produktů (oddlužování, hubnutí, úspory apod.) po telefonu, máte možnost volby z více projektů.Obdržíte databázi kontaktů a callskript, podmínkou je přístup k PC s připojením na internet. Náklady na hovorné hradíme my, zasíláme předplacenou SIM kartu nebo proplácíme náklady na Vaše volání (zde je podmínkou levný neomezený tarif). Vše, včetně proškolení a předávání podkladů i hotové práce, funguje prostřednictvím internetu, nikam nemusíte jezdit! Stačí napsat na můj e-mail keitneczavinacseznam.cz nebo nabízím spolupráci na pozici administrativního a propagačního pracovníka. Požadavky – znalost práce s počítačem + internetem, neboť právě přes něho budete propagovat web a vodit nové spolupracovníky. Nabízím – Aktivní a pasivní příjem posílaných k 15. Dni na účet nebo složenkou. Vlastní on –line kancelář, pracovní e-mail. Pokud přivedete nového spolupracovníka dostanete od společnosti 500kč Veškerá komunikace probíhá po internetu, o výši svého výdělku jste průběžně informováni. K 8 dni v měsíci se posílá výpis celkové výplaty a Vašich aktivitách. Pokud máte zájem, stačí se napsat na můj e-mail keitneczavináčseznam.cz pozn. VŠE ZDARMA, NIC NIKDE NEPLATÍTE! Přeji mnoho úspěchů.

16.5.2013 ZAČAL NOVÝ PŘIVÝDĚLEK

Stoletá| 06.06. 14 02:07 |reagovat
Tak já sama za sebe mohu doporučit server databaze-zdarma.cz . Sslidní jednání a navíc si můžete vybrat téma, které vám pro to vyplňování vyhovuje. Já si na tom přivydělám měsíčně pěkných pár tisícovek :) Doporučuji!


Příspěvků do diskuse 16.5.2013 ZAČAL NOVÝ PŘIVÝDĚLEK diskuze: 4
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz