DISKUZE > Co mám dělat? > DISKUSE > Co mám dělat?


Příspěvků do diskuse Co mám dělat? diskuze: 4
Stránka: 1

Co mám dělat?

Fejmy| 06.06. 07 21:00 |reagovat
Potřebuji radu! s přítelem chodím 3roky ted 2měsíce s polu bydlíme, předemnou můj přítel měl 4 roky přítelkyni, kterou kvůli mě opustil, ale vim že jsou občas v kontaku..parkrát jsme se kvůliu tomu pohadali ale to bylo na začátku ted 2 roky byl klid a nyni jsme zjistila že ho snad každej den kontaktuj na icq a vyptava se jak se ma napsala mu že se rozešla z přítelem začala na něj že se ji o něm zda, on s ni se začal bavit jak na ni nezapomněl..ona že by ráda viděla jeho rodiče, dědečky...sem byla celkem naštvana ale nic jsme neřekla ale připada mi že kni pořád něco cíti:-( ale když mu něco řeknu že mi to vadí že si s ní vypisuje tak mě má za "stíhačku" a vidí to uplně normálně že by s ni stejně nic neměl ale ona si mylsím ma o něj zájem a víte co ženská dokáže...co mi poradíte jak byste hodnotili jeho chápání a vypisování..jde mi uplně proti srsti že by navštívila jeho rodinu když s ním nechodí...nejhorší je že on ma vždy to že jí prostě musí odpovědět...nevím si rady přítele miluji ale nechci aby měl postarní úmysly kor s bejvalkou ..poraďte..díky Fejmy

Co mám dělat?

Janina| 16.07. 07 09:33 |reagovat
Fejmy dej odtoho ruce pryč,sbal mu kufry a vyžeň ho z toho nic dobrého nekouká je to sňatkový podvodník,možná v budoucnu by jsi byla zklamaná.Čau a držím palce ozvi se.

Co mám dělat?

Fejmy| 20.07. 07 12:39 |reagovat
Pro Janinu: hm a když se mu řeknu at ji to prostě řekne že to není vhodný a že se mi to nelíbí tak mi na to odpověděl že jí to zakázat nemůže aby k jeho prarodičům nejela...nevím jak si to jako představuje jak ona tak on...fakt nevím kufry před dveře dávat nechci ma ho ráda..jo s chlapy to je kříž..

Co mám dělat?

Iva| 27.08. 07 13:29 |reagovat
Poradím ti to samé co Janina, bude to ještě horší, nenech se "podvádět", i když on si myslí, že to podvádění není. Když nechce teď akceptovat to, co ti vadí, polož mu nebo sama sobě otázku, jak by se ON choval, kdybys totéž dělala ty se svým bývalým přítelem. To by se potom ukázalo, co komu vadí. A jak to bude v případném manželství - to nechci ani pomyslet, odejdi od něj nebo mu alespoň řekni, že pokud nepřestaneš, že vztah ukončíš a uvidíš, co bude dál.


Příspěvků do diskuse Co mám dělat? diskuze: 4
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz