DISKUZE > Golf Kaskáda > DISKUSE > Golf Kaskáda


Příspěvků do diskuse Golf Kaskáda diskuze: 4
Stránka: 1

Golf Kaskáda

Natálie| 22.03. 13 20:46 |reagovat
ahoj, chtěla bych se zeptat zda jste někdo nenavštívili Kaskádu nedaleko Brna. Vyhráli jsme s manželem poukaz na plese, na víkend na Kaskádě. Ale prý je to nějaký golfový areál s hotelem a my ani jeden golf nehrajeme. Nevíte zda je možné ho navštívit i když nejsme hráči?

Golf Kaskáda

Petr Melicharik| 23.03. 13 11:43 |reagovat
Ahoj, používám kupi.cz: http://www.kupi.cz/?u=huaj2 Šetřím, sbírám body a za odměnu dostanu poukázky do obchodů. Já už jsem si vydělal 2000 Kč za 14 dnů. Je to super. Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: http://www.kupi.cz/?u=huaj2 Každý čtvrtek odesílají poukázky doporučeně poštou. Neváhej a zeregistruj se, je to zadarmo. P.S. registrace se potvrzuje ještě na emailu :D

Golf Kaskáda

Zuska| 23.03. 13 23:28 |reagovat
Ahoj, určitě si s manželem víkend užijete, i když nejste hráči golfu. Kaskáda nabízí totiž kromě golfu spoustu alternativ, jako je třeba wellness, bowling. Navíc i kdybyste nic z toho nevyužili, tak jsem si jistá, že se vám tam bude líbit, protože okolní prostředí je krásné.

Golf Kaskáda

Zuzka| 26.04. 13 21:30 |reagovat
Ahoj, Kaskádu navštěvuji pravidelně. Přišla jsem na ní díky svému muži, který je vášnivým golfistou a když jezdili s kamarády na Kaskádu na víkendy hrát, brával mě s sebou a já si užívala wellness. Od té doby už nejezdím jen jako jeho doprovod na "pánskou jízdu", ale s kamarádkami si pořádáme vlastní "dámské jízdy" za relaxem a odpočinkem právě na Kaskádu :)


Příspěvků do diskuse Golf Kaskáda diskuze: 4
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz