DISKUZE > kosmetika ORIFLAME > DISKUSE > kosmetika ORIFLAME


Příspěvků do diskuse kosmetika ORIFLAME diskuze: 6
Stránka: 1

kosmetika ORIFLAME

Peťa| 06.02. 07 13:12 |reagovat
Krásný den, pokud máte rády kvalitní, přířodní kosmetiku netestovanou na zvířtech a za příznivou cenu, ráda bych vám tou cestou doporučila kosmetiku Oriflame. Já sama ji používám již šest let a jsem s ní skutečně spokojená, a nejen já, také spousta mých známých z mého okolí. Pokud se navíc o kosmetiku zajímáte více, ráda bych vám nabídla i možnost spolupráce se mnou a s Oriflame. Pokud by vás má nabídka zaujala, podívejte se na mé osobní internetové stránky http://my.oriflame.cz/petrapsenicna nebo mi napiště na mail peta.ppp@seznam.cz Velice ráda si s vámi na toto téma popovídám, poskytnu vám podorbné informace popř., poradím v oblasti používání kosmetikcých přípravků apod. Těším se na případnou spolupráci či zájem. Mějte se krásně Petra

kosmetika ORIFLAME

Sára| 19.03. 07 12:59 |reagovat
Znáte skutečnost, že co je levné, nebývá moc kvalitní? Avon i Oriflame stojí jen pár korun na to, aby v nich mohlo být nějaké nadprahové množství účinných látek.

kosmetika ORIFLAME

ditula| 29.03. 07 19:46 |reagovat
Souhlasím se Sárou, nedávno jsem četla na jednom foru o te bazva levné kvalitní kosmetice oriflame. Pani s mladou dcerkou si koupila samoopalovak na obličej oriflame. Obě skončily na pohotovosti a dcera kvůli agresivnímu otoku krku skoro nepřežila. Tak už nechte těch trapných náborů at uz je to Oriflame, Avon, Harmonie apod. Nic co je levné, nemůže být kvalitní, ale muže to být neškodné, teda pokud to zrovna neobsahuje nějaký "kvalitní" prvek, který se do těch levnějších věcí cpe.

kosmetika ORIFLAME

Haf| 10.06. 07 18:13 |reagovat
Od Oriflame používám jen Skindividual noční a ten je fakt dobrý.Ale nic víc...

kosmetika ORIFLAME

korty| 25.10. 07 14:38 |reagovat
ahoj všem zúčastněným. Kosmetiku Oriflame jsem taky moc nemusela.. Potom jsem dostala nějakou sadu k vánocům a byla jsem překvapena tím, že mi moje uhříky zmizely.. :) je pravda že jedna sada to nezachránila, ale všechno je o pravidelnosti... Potom mi kamarádka nabídla přivydělávat si prodejem této kosmetiky.. a nyní mi tato činost zajišťuje pravidelný přivýdělek.. JE pravda, že třeba odličovač mě štípe.. ale moje zákaznice si ho chválí. Nekritizujte pokud jste to sammi nevyzkoušely.

kosmetika ORIFLAME

Leona| 08.09. 17 13:20 |reagovat
Jám mám oblíbené zázračné kelímky od Oriflame, to je pro mne top výrobek. Na www.kosmetika-registrace.cz nebo na www.oristyl.cz jsem našla informace o tom, že můžu objendávat sama na sebe po internetu, nyní už této možnosti využívám, můžu jen doporučit.


Příspěvků do diskuse kosmetika ORIFLAME diskuze: 6
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz