DISKUZE > Krize v pánské módě aneb Kocourkov na pokračování > DISKUSE > Krize v pánské módě aneb Kocourkov na pokračování


Příspěvků do diskuse Krize v pánské módě aneb Kocourkov na pokračování diskuze: 4
Stránka: 1

Krize v pánské módě aneb Kocourkov na pokračování

Tom| 08.12. 06 23:01 |reagovat
Ženy chtějí, aby se muži pěkně a vkusně oblékali. Ale na asi 1000 ks dámského ošacení připadá pouhý jeden kus pánského. Nevím jak jinde, ale v Praze jsou každým rokem prázdnější a jednotvárnější obchody s pánskou módou. Mnohé obchody pánské oddělení zrušilo. Jsou k vidění bundy, košile, ponožky, obleky a ohyzdné kabáty...jen několik výrobků vybočuje z šedě a nudy. Pěkné kabáty se dají spočítat na prstech jedné ruky, kabáty s kapucí měly jen 2 obchody z 50ti navštívených po jednom druhu, pánské sukně jsou stále prodávány v dámském. Pánské punčocháče, podkolenky a nadkolenky jsou v obchodech jen vyjímečně. Boxerky kupodivu mají. Dokonce jsou v dámském i některé líp vypadající pánské kalhoty, košile či bundy a kabáty. Obchodníci musí brát balení všech velikostí - od všeho stejně, nemohou koupit od nejvíce frekventovaných čísel více zboží. Neexistuje zásobování trhu pánské módy dle poptávky, jak bývá zvykem v tržní společnosti. Výsledek - skoro prázdné obchody, kde si muži mohou vybírat z hrozného a trochu ucházejícího zboží.

Krize v pánské módě aneb Kocourkov na pokračování

Samuel| 04.01. 07 08:24 |reagovat
Já to vidím tak: Ženy už své mají vybojováno a tak se mohou oblékat jak se jim zlíbí, a co by se tedy zajímaly o muže. Není to přece jejich problém, že? Muži ať chodí třeba v pytli od brambor. Co si jiného pomyslet, když někde probíhá diskuse o módě mezi ženami tak to jede, ale jakmile se zapojí muž - diskuse zamrzne. Lidi probuďte se už konečně!!!

Pochod mužů v sukních ulicemi Prahy

Samuel| 18.03. 07 21:23 |reagovat
Kdo má zájem o setkání a demonstrativní pochod ulicemi Prahy mužů v sukních? Napište mi na: samuelll@atlas.cz Přesné místo a čas bude upřesněn v průběhu Dubna 2007. Předpokládaný termín akce: 1.- 8.6.2007 Místo konání: Praha Poznávací znamení: sukně Tak nadšenci pánských sukní - pište!!!

Pánské sukně mají svůj web

Samuel| 22.03. 07 19:23 |reagovat
Ahoj všem příznivcům pánských sukní. Všechny tímto srdečně zvu na nově spuštěné stránky věnované pánským sukním. http://www.muzi-a-sukne.ic.cz


Příspěvků do diskuse Krize v pánské módě aneb Kocourkov na pokračování diskuze: 4
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz