DISKUZE > Na chalupu topný žebřík > DISKUSE > Na chalupu topný žebřík


Příspěvků do diskuse Na chalupu topný žebřík diskuze: 5
Stránka: 1

Na chalupu topný žebřík

Danuše| 14.06. 11 22:26 |reagovat
Dobrý den , potřebovala bych na chalupu takové ty žebříky, na kterých se dájí sušit ručníky a v kuchyni třebas utěrky.Potřebovala bych tedy do kuchyně a do koupelny . Nevíte jestli se nějak liší ty do koupelny od těch do kuchyně ? Všechno nám tam déle schne.Nevím na jakou firmu,nebo výrobce se obrátita nebo zvolit nějakého topenáře ?Děkuji Danuše

Na chalupu topný žebřík

Radka| 30.08. 11 07:53 |reagovat
My máme otopné žebříky na chalupě taky, protože je to velice praktická věc.Zapnete kdy potřebujete a hned to hřeje a zase to vypnete hned když potřebujete.My jsme si vybrali od firmy Korado, mají veliký výběr i co se týká barev.

Na chalupu topný žebřík

Martina| 04.10. 13 11:07 |reagovat
Našla jsem fakt machra.Umí toho opravdu dost.A cenu má 230 kaček za hoďku. Dojezd po Praze taky 200 kček.Jeho práce je: Montáž garnyží, žaluzií, rolet a konzol Montáž držáku, madel, zrcadel, sušáku a doplňků Zavěšení obrazů, poliček, věšáků …. Montáž kuchyní, výměna pracovní desky Montáž a demontáž nábytku Montáž, oprava a výměna dveřních zámků a kování Montáž sádrokartonu Rekonstrukce koupelny(sádrokarton,YTONG) Vrtání otvorů do zdi, panelů, dlaždiček Výměna a oprava vypínačů a zásuvek Úpravy a opravy elektroinstalace, výměna zásuvek, vypínačů a světel Montáž lustru, světel, svítidel a lampiček Montáž kuchyňského osvětlení Opravy elektrospotřebičů Zapojení a zprovoznění kuchyňských spotřebičů Opravy a montáže digestoří a ventilátorů Montáž a výměna koupelnových a kuchyňských baterií Výměna a montáž kuchyňských dřezů, umyvadel záchodů Výměna, čištění a montáž odpadu a sifonu Opravy WC, záchodů a toalet Opravy a výměna splachování Opravy silikonů sprchových koutů, van a dřezů Pokládka dlažby Mytí a čištění osobních aut Telefon na něj:605962351

Na chalupu topný žebřík

Vanesa| 14.11. 13 14:02 |reagovat
Jedná-li se o chalupu s ústředním topením, není problém otopný žebřík nově napojit, nebo vyměnit za starý radiátor. Je hodně značek a výrobců na trhu, stačí zabrouzdat na netu. My máme doma 2 žebříky Koralux a ty mají možnost v létě topit na elektriku, aby se nemuselo zatápět. Jestliže v zimě na chalupu nejezdíte, pořiďte si jen elektrické topné žebříky, splní svůj účel.

Na chalupu topný žebřík

Danuše| 28.04. 14 16:29 |reagovat
Díky za rady, už jsme to realizovali. Ústřední topení tam máme, takže napojení nebylo tak složité. Jen trochu sekání a vrtání. Vybrali jsme si žebřík Koralux s kombinovaným vytápěním, které hodně využíváme mimo topnou sezónu.


Příspěvků do diskuse Na chalupu topný žebřík diskuze: 5
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz