DISKUZE > NEJLEPŠÍ PŘIVÝDĚLEK NA INTERNETU V ČR - NA SMLOUVU !!! > DISKUSE > NEJLEPŠÍ PŘIVÝDĚLEK NA INTERNETU V ČR - NA SMLOUVU !!!


Příspěvků do diskuse NEJLEPŠÍ PŘIVÝDĚLEK NA INTERNETU V ČR - NA SMLOUVU !!! diskuze: 4
Stránka: 1

NEJLEPŠÍ PŘIVÝDĚLEK NA INTERNETU V ČR - NA SMLOUVU !!!

Dian2013| 25.03. 13 03:04 |reagovat
Zdravím nedávno jsem měla větší finanční krizi a tak jsem hledala na netu přivýdělek, nejlépe z pohodlí domova.. Ted už vím, že jsem měla štěstí když jsem narazila právě na tento Firma vypadala velmi věrohodně a tak jsem začla číst jejich stránky, opravdu mne to nadchlo, vše krásně popsané, vysvětlené a vše mi dávalo smysl Samozřejmě jsem se ze začátku držela zpátky, protože v dnešní době je podvodných firem několik a tak jsem měla strach, že jsem taky narazila.. Ovšem strach se za krátkou chvíli proměnil v radost když jsem viděla, že to opravdu funguje ! Nikomu nic nevnucujete, nic neprodáváte a pracujete z pohodlí domova, což je krásné ! Vše se točí kolem toho, že zveřejnujete stránky firmy, posíláte přátelům, informujete lidi, že si můžou takto přivydělat.. Jak už jsem říkala, jsem se spoluprací firmy naprosto ohromena, telefonistky jsou velmi příjemné a vše Vám vysvětlí.. Navíc je vše smluvně podloženo, o žádný podvod se nejedná ! Máte svoji „virtuální“ kancelář, ve které se Vám vše potřebné ukáže, Váš výdělek, počet lidi ve Vašem týmu - firma Vám navíc nabízí 4 dny zkušební dobu, ve které si vyzkoušíte, že to opravdu funguje. Po zkušební době je jen na Vás jestli navážete spolupráci Firma Vám vyplácí penízky spolehlivě vždy 15. den v měsící na účet, který uvedete.. Můžete pracovat kdy a kde chcete, nemusíte nic prodávat nebo někoho přesvědčovat. Nicméně, přesvědčte se sami zde: http://1url.cz/4Wbk Kontakt na firmu naleznete hned na úvodní stránce úplně dole v pravo - Kontakt (Finnet International, s.r.o.) Vyplňte jméno+email a vstupte na prezentaci firmy. Vzor smlouvy podle které se pracuje si můžete přečíst v sekci - Garance. Je to super, neváhejte

NEJLEPŠÍ PŘIVÝDĚLEK NA INTERNETU V ČR - NA SMLOUVU !!!

vendsy| 26.03. 13 07:55 |reagovat
prohlížení akčních letáků a bez smlouvy http://www.kupi.cz/?u=88j2l

NEJLEPŠÍ PŘIVÝDĚLEK NA INTERNETU V ČR - NA SMLOUVU !!!

super ověřený| 05.05. 13 20:27 |reagovat
www.kupi.cz/?u=bu6pa

NEJLEPŠÍ PŘIVÝDĚLEK NA INTERNETU V ČR

KATE| 03.06. 13 10:25 |reagovat
Dobrý den, snad každý by rád nějakým způsobem vydělal nějaké peníze navíc. Mohu Vám nabídnout možnost přivýdělku. Přivýdělek vhodný pro všechny, kdo chtějí pracovat 100% z domova. Jedná se o prodej či doporučování produktů (oddlužování, hubnutí, úspory apod.) po telefonu, máte možnost volby z více projektů.Obdržíte databázi kontaktů a callskript, podmínkou je přístup k PC s připojením na internet. Náklady na hovorné hradíme my, zasíláme předplacenou SIM kartu nebo proplácíme náklady na Vaše volání (zde je podmínkou levný neomezený tarif). Vše, včetně proškolení a předávání podkladů i hotové práce, funguje prostřednictvím internetu, nikam nemusíte jezdit! Stačí napsat na můj e-mail keitneczavinacseznam.cz nebo nabízím spolupráci na pozici administrativního a propagačního pracovníka. Požadavky – znalost práce s počítačem + internetem, neboť právě přes něho budete propagovat web a vodit nové spolupracovníky. Nabízím – Aktivní a pasivní příjem posílaných k 15. Dni na účet nebo složenkou. Vlastní on –line kancelář, pracovní e-mail. Pokud přivedete nového spolupracovníka dostanete od společnosti 500kč Veškerá komunikace probíhá po internetu, o výši svého výdělku jste průběžně informováni. K 8 dni v měsíci se posílá výpis celkové výplaty a Vašich aktivitách. Pokud máte zájem, stačí se napsat na můj e-mail keitneczavináčseznam.cz Přeji mnoho úspěchů.


Příspěvků do diskuse NEJLEPŠÍ PŘIVÝDĚLEK NA INTERNETU V ČR - NA SMLOUVU !!! diskuze: 4
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz