DISKUZE > Pánské sukně - zdraví pro muže > DISKUSE > Pánské sukně - zdraví pro muže


Příspěvků do diskuse Pánské sukně - zdraví pro muže diskuze: 12
Stránka: 1

Pánské sukně - zdraví pro muže

Samuel| 21.11. 06 09:41 |reagovat
Všimly jste si dámy, že pomalu ale jistě přichází do módy sukně i u mužů? Není to ale nic nového pod sluncem. Muži nosili sukně a suknice odjakživa, jen posledních 150-200 let se nějak vytratily. (Alespoň v evropské pseudokultuře). A přitom nošení sukní u mužů (na rozdíl od žen, kde jde pouze o stránku estetickou a módní) jde navíc o nezanedbatelnou stránku fiziologickou a prospěšnou pro zdraví muže. Již moudrá příroda věděla proč mužské pohlavní orgány umístit vně mužova těla. Mám na mysli především varlata. Ta jak známo pro svou správnou funkci potřebují nižší teplotu, než je teplota lidského těla.(cca o 4°C). Sukně je proto pro muže oblečení takřka ideální. Nosí li muži výhradné kalhoty (a to bohužel již po několik generací), a přičteme li také nemalý vliv civilizačních vlivů , nedivme se že v této řekl bych až vražedné kombinaci tak rapidně přibývá neplodných mužů. Ženy podpořte své muže aby zahodili falešné předsudky a oprostili se od klamných dogmat o "mužnosti" aby se konečně mužům (ale i nemalému procentu žen) "rozsvítilo" a nebáli se obléci si věci pohodlné a i zdravé. Nebo vám snad připadá např. středověký rytíř oděný v rouchu či suknici zženštilý? Nebo muži v islámském světě, jsou li oděni v roucha, jsou tím zženštělí nebo méně mužní? To snad určitě ne! Sexualita totiž netkví v oblečení ale je ukryta v hlavě a v chování. Pravý muž zůstane mužný i v ryze dámském oblečení, když se chová jako muž. A naopak. Zženštilého homosexuála neschová a nezamaskuje ani ten nedrsnější a nejchlapáčtější oděv. A co vy dámy? Když si oblečete kalhoty a sako (některé i kravatu), máte snad takto oděny pocit že by vám začal růst penis?

Pánské sukně - zdraví pro muže

Tom| 21.11. 06 14:30 |reagovat
Samuel má pravdu. Je známo a potvrzeno, že čím jsou kalhoty těsnější tím jsou větší zdravotní potíže pohlavních orgánů u obou pohlaví. Média nad touto skutečností zavírají oči a v módě dál propagují u obou pohlaví těsné kalhoty. Výsledek - značné procento žen má gynekologické potíže nebo je neplodných aniž by si uvědomovaly, že původ je v těsných kalhotách? Velké procento mužů má z těsných kalhot (otlaky, skřípnutí, zapařování)rakovinu varlat nebo je neplodných? Naopak, sukně u obou pohlaví je pro zdraví lepší, neboť nedochází k nežádoucím vlivům na pohlavní orgány.

Pánské sukně - zdraví pro muže

Pavla| 28.01. 07 23:52 |reagovat
Ráda bych , aby i muži nosily sukně. Myslím, že na tom nic není. Já svému muži umožňuji nosit doma sukni a moc si jí pochvaluje. Já nosím kratší a on delší těsně pod kolena. Kdyby se nestyděl chodit venku mezi kamarády, nosil by ji i venku. Už aby byla reklama na tohle zboží v televizi. Myslím že v létě by to nebyl takový problém to nějak prosadit. Milenci by k sobě měly opravdu blíže. Takže a´t se u nás už konečně prosadí pánské sukně a jiné doplńky, které jsou doposud jen výhradou nás žen. Pavla

Pánské sukně - zdraví pro muže- pochod mužů v sukních ulicemi Prahy

Samuel| 13.03. 07 15:07 |reagovat
Kdo má zájem o setkání a demonstrativní pochod ulicemi Prahy mužů v sukních? Napište mi na: samuelll@atlas.cz Přesné místo a čas bude upřesněn v průběhu Dubna 2007. Předpokládaný termín akce: 1.- 8.6.2007 Místo konání: Praha Poznávací znamení: sukně Tak nadšenci pánských sukní - pište!!!

Nový web o pánských sukních

Samuel| 22.03. 07 18:45 |reagovat
Ahoj všem příznivcům pánských sukní. Všechny tímto srdečně zvu na nově spuštěné stránky věnované pánským sukním. http://www.muzi-a-sukne.ic.cz

Nový web o pánských sukních

Tomáš| 30.03. 07 22:26 |reagovat
Same, tvůj web se mi líbí a pochod Prahou příznivců pánských sukní je prima nápad, který přispěje k větší propagaci tohoto nevšedního (v ČR, elegantního a pohodlného oděvu.

Zajímavý diskusní web

Tomáš| 04.04. 07 19:02 |reagovat
Diskusní web o pánských sukní, podkolenkách zkrátka o módních trendech v p. módě doporučuji zajímavý web - http://www.p-moda.ic.cz/

Muži se již v sukni nemusí bát

Tomáš| 11.04. 07 23:38 |reagovat
Dle vlastních zkušeností lidé muže v džínových sukních ani nevnímají. Obavy mužů kteří se bojí nosit sukni jsou přehnané.

Svobodu odívání i mužům

Tomáš| 29.05. 07 15:28 |reagovat
Ženy mají na výběr mnoho oděvů do každého počasí a pro jakoukoli příležitost. Ženy si v parnu i do společnosti obléknou halenku a sukni a je jim dobře. Muži si musí vzít v parnu do společnosti košili, škrtit se v kravatě, obléci si kalhoty a sako. Takže je častým jevem usměvavá svěží žena vedle i přes deodoranty zpoceného, polouškrceného a málem zemdleného muže, po němž tečou krůpěje potu. Je však pro muže pohodlná alternativa - polokošile případně s velmi povolenou vázankou a s decentní pánskou sukní. A je známo, že všem mužům sukně sluší. Muži by se rázem cítili mnohem lépe a uvolnění, nezapaření a velmi elegantní. Nezažívali by ten nepříjemný pocit sešněrovanosti a zapařování jako tomu je ve společenském obleku. Muži odění v sukni zůstávají stále muži se svými vlastnostmi. Nijak se nezmění, jen chtějí být pohodlně oděni. Gayové si na sebe sukni z principu nevemou. Poznejme pohodlí jako Skotové nebo Řekové odění v kiltech. Pojďme bourat zdi předsudků a zastaralých a mnohdy mylných názorů lidí. Každý muž má mít právo nosit oděv, který mu sluší a ve kterém se cítí skvěle a pohodlně. Ne pouze ženy. Proč je toto právo mužům upíráno?

Svobodu odívání i mužům

Samuel| 06.03. 08 23:58 |reagovat
Hned jak bude tepleji, muži v sukních razí do ulic.

Svobodu odívání i mužům

Tomáš| 23.04. 08 21:44 |reagovat
Pánové, kteří rádi nosí silonky si stěžují na nesouhlas spoluobčanů. Proto navrhuji, aby se ti, kteří rádi nosí silonky přidali k Pražskému pochodu mužů v sukních, ale s podmínkou že musí být oděni i v sukni. Tudíž se dá říci, že zabijí 2 mouchy 1 ranou. A další výhoda je, že budeme větší skupina - tudíž víc na očích a větší možnosti rozmluv se spoluobčany a tím i ke změně myšlení lidí. Proto se ptám: Kdo je pro, aby páni v silonkách propagovali spolu s pány v sukních pohodlné a nové trendy v pánské módě? Jaké jsou názory \"sukňařů\" a \"silonkářů\"?

Pánské sukně - zdraví pro muže

Pavel | 05.09. 15 14:14 |reagovat
Nosit sukni v horku je jednoznačně příjemnější než kalhoty. Důkazem je poměr žen v sukních a v kalhotách v létě a po zbytek roku. Možná pokud se budou podobně horká léta jako letos opakovat,tak dojde i na pánskou sukni.


Příspěvků do diskuse Pánské sukně - zdraví pro muže diskuze: 12
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz