DISKUZE > přivýdělek, brigáda,práce z domova > DISKUSE > přivýdělek, brigáda,práce z domova


Příspěvků do diskuse přivýdělek, brigáda,práce z domova diskuze: 4
Stránka: 1

přivýdělek, brigáda,práce z domova

KATE| 03.06. 13 10:26 |reagovat
Dobrý den, snad každý by rád nějakým způsobem vydělal nějaké peníze navíc. Mohu Vám nabídnout možnost přivýdělku. Přivýdělek vhodný pro všechny, kdo chtějí pracovat 100% z domova. Jedná se o prodej či doporučování produktů (oddlužování, hubnutí, úspory apod.) po telefonu, máte možnost volby z více projektů.Obdržíte databázi kontaktů a callskript, podmínkou je přístup k PC s připojením na internet. Náklady na hovorné hradíme my, zasíláme předplacenou SIM kartu nebo proplácíme náklady na Vaše volání (zde je podmínkou levný neomezený tarif). Vše, včetně proškolení a předávání podkladů i hotové práce, funguje prostřednictvím internetu, nikam nemusíte jezdit! Stačí napsat na můj e-mail keitneczavinacseznam.cz nebo nabízím spolupráci na pozici administrativního a propagačního pracovníka. Požadavky – znalost práce s počítačem + internetem, neboť právě přes něho budete propagovat web a vodit nové spolupracovníky. Nabízím – Aktivní a pasivní příjem posílaných k 15. Dni na účet nebo složenkou. Vlastní on –line kancelář, pracovní e-mail. Pokud přivedete nového spolupracovníka dostanete od společnosti 500kč Veškerá komunikace probíhá po internetu, o výši svého výdělku jste průběžně informováni. K 8 dni v měsíci se posílá výpis celkové výplaty a Vašich aktivitách. Pokud máte zájem, stačí se napsat na můj e-mail keitneczavináčseznam.cz pozn. VŠE ZDARMA, ŽÁDNÉ POPLATKY! Přeji mnoho úspěchů.

přivýdělek, brigáda,práce z domova

Karel| 20.08. 13 15:04 |reagovat
Ahoj, Mohu doporučit tyto stránky teleoperator.com/cs/provize Za prvé, nízká bariéra vstupu, za druhé, kdýž se zapojite do systému se stáváte jedním z prvních, takže máte šanci být "nahoře", za třetí je společnost, která má zastoupení v České republice, takže se můžete někoho poradit jak využít systém pro výdělek.

přivýdělek, brigáda,práce z domova

ZmatenáDěva| 06.06. 14 02:11 |reagovat
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti se společností databaze-zdarma.cz :) Kolegyně v práci pěla ódy, že si takto přivydělal a mohla si koupit jakésik nové tydlifón :) Jaký je Váš názor?

přivýdělek, brigáda,práce z domova

Lenka| 01.09. 14 23:15 |reagovat
Ahoj, manžel hledá aktuálně práci, posílá životopisy na všechny strany, na internetu hledal rady o všem, co s tím souviselo - jak vylepšit životopis, co říkat nebo dělat a tak. Zajímavý článek o tom, jak to dneska chodí u zaměstnavatelů našel tady: www.e-radce.cz/?cat=313 . Je to asi pravda, myslím, že tak nějak to opravdu dneska chodí. Odtamtud má i naučené, co a jak říkat.


Příspěvků do diskuse přivýdělek, brigáda,práce z domova diskuze: 4
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz