DISKUZE > Přivýdělek na internetu PC práce doma bez poplatků !!! > DISKUSE > Přivýdělek na internetu PC práce doma bez poplatků !!!


Příspěvků do diskuse Přivýdělek na internetu PC práce doma bez poplatků !!! diskuze: 4
Stránka: 1

Přivýdělek na internetu PC práce doma bez poplatků !!!

Maty| 06.01. 13 12:26 |reagovat
Nabízím přivýdělek ve formě přijímání reklamních emailů, vše je zdarma, nejsou nutné žádné poplatky, odzkoušené, bez rizika, můžete jen získat, za zkoušku nic nedáte k ničemu se nemusíte vázat, pro více informací prosím pište na maty.ho@seznam.cz. Budu se těšit :)

Přivýdělek na internetu PC práce doma bez poplatků !!!

Vinyl| 13.03. 13 19:19 |reagovat
Ahoj, koukni na web .. http://www.kupi.cz?u=bu6pa Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup. Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: http://www.kupi.cz?u=bu6pa

Přivýdělek na internetu PC práce doma bez poplatků !!!

Gom| 20.03. 13 11:54 |reagovat
Nic na tom není a na pomoc je tu vždy překladač google. Není to typická česká klikačka, kde se odečítají nějaká procenta nebo kde nevyplácejí částku. HLEDÁTE VÝDĚLEK BEZ VSTUPNÍCH POPLATKÚ? Klikáním na reklamní odkazy si vlastní aktivitou můžete vyklikat až 30 dolarů denně! Registrace zadarmo zde http://www.buxinc.com/index.php?ref=balda23   Zadej: Register Vyplň : 1.) Username = uživatelské jméno = login – tímto jménem se budete přihlašovat do systému. 2.) Password = heslo pro vstup do systému 3.) Verify password = napište heslo ještě jednou 4.) Referer = kukuc27 = nevyplňujete 5.) Your name = Vaše jméno a příjmení 6.) Your email adress = Vaše emailová adresa 7.) Country = země . vyberte rozbalením roletky czech republik 8.) I accept the terms of service souhlasím s podmínkami – vyberte rozbalením roletky Yes, I accept = souhlasím 9.) Klikněte create account = vytvoř účet ( = vytvoř uživatelský účet.) 10.) přihlaste se do systému ( vyplnit vpravo nahoře login + heslo).Po přihlášení do uživatelského účtu klikněte na záložku View Ads = zobraz odkazy. Zde budete mít denně 4 až 5 odkazů. Na každý je třeba postupně (nenajednou)  kliknout – zobrazí se Vám reklama, zde si všimněte že vlevo nahoře seVám zobrazí odpočet sekund – 30 sekund musí být reklama zobrazená na monitoru. Po vypršení odpočtu 30 sekund se na stejném místě zobrazí Click a číslo např.2 a napravo se objeví číselná řada. Vy vyberete příslušné číslo ( např. onu 2 )a kliknete na něj. Počkáte až se načte web stránka a můžete ji křížkem smazat, a můžete kliknout na další odkaz, postup se opakuje. Za každé 30 sekundové zobrazení web stránky se Vám připočte na uživatelském účtu 5 dolarů.Je třeba se přihlásit do svého uživatelského účtu každý den a odklikat si své odkazy, jde jenom o pár minut, nic jiného to nestojí.

Přivýdělek na internetu PC práce doma bez poplatků !!!

eva boudova| 09.12. 15 17:40 |reagovat
muzu se zeptat jak si ty peníze pak poslu na ucetnebo jak to chodi


Příspěvků do diskuse Přivýdělek na internetu PC práce doma bez poplatků !!! diskuze: 4
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz