DISKUZE > Řešení pro tuky v krvi, cukrovku, otékání nohou, trombózy a vše, co souvisí s krví > DISKUSE > Řešení pro tuky v krvi, cukrovku, otékání nohou, trombózy a vše, co souvisí s krví


Příspěvků do diskuse Řešení pro tuky v krvi, cukrovku, otékání nohou, trombózy a vše, co souvisí s krví diskuze: 2
Stránka: 1

Řešení pro tuky v krvi, cukrovku, otékání nohou, trombózy a vše, co souvisí s krví

Burgman400| 13.12. 08 20:28 |reagovat
Většina uvedených problémů a řada dalších souvisí se špatnou krví. Tedy s neaktivními červenými krvankami (erytrocyty) a enzymy. nefunkční a pospojované dohromady se obalují tukem a vznikají malé tromby. Ty se mohou časem zvětšit na velké. A tady začínají problémy. Vysoký tlak, otékání nohou, náběhy na infarkty, zapomětlivost až demence, obtížný pohyb, atd. atd. Doktoři tyto problémy řeší téměř vždy medikamentózně, tedy chemicky. Polykáte další a další várky léků, včetně preparátů na ředění krve. To má za následek další zanášení krve a organizmu špatnými látkami. Sníží se příznaky, ale neodstraní příčina. Tkáně za ucpanými či přicpanými cévami mají nedostatek kyslíku. Reagují často otokem, proto nohy otékají. Není to vždycky tak, ale bývá to tak téměř vždy. Na vnitřní straně cév se usazují další a další tuky, nečistoty, přměsy. Nyní otázka co s tím. Polykat prášky na ředění krve je řešení dočasné a hlavně člověk do sebe neustále cpe další a další chemii. Já můžu doporučit řešení lepší, koncepční, bez chemie, bez bolestí a velmi často pomáhající. Jedná se o přístroj, kterým si člověk doma nízkowattovým laserem ozařuje krev. Tak se v ní aktivují nefunkční červené krvinky (erytrocyty) a enzymy, které rozpouštějí uvnitř žil přirozenou cestou tuky a shluky červených krvinek, tedy malé tromby, které přiucpávají cévy. Používáním přístroje se za 1 měsíc projevují pozitivní příznaky a obvykle po 3 měsících domácích terapií je problém výrazně menší, pokud ješště vůbec existuje. Podívej se na www.bioquant.cz. Tam je ten přístroj popsán a můžeš si tam sjednat i osobní konzultaci, kde ti ukáží stav tvé živé krve, na místě udělají jednu terapii (30 minut) a pak rozbor tvé krve po terapii. Jednak budeš koukat, co to v té krvi všechno máš a po terapii, co se s tvými červenými krvankami stalo. najednou jich není polovina bez života, ale všechny pěkně běhají, nosí kyslík, výživu, odnášejí CO2 atd. atd. Má to certifikace EU i zdravotnické, je to laser tak malého výkonu, že nemůže jakkoliv škodit organizmu. Řešení je patentované a v ČR je to vlastně úplně horká novinka. Není to právě levné, ale funguje to! A to je to hlavní, kolik jen peněz dává člověk za všechny ty prášky a léky. Na těch stránkách jsou i Klinické studie. Doporučuji si to přečíst a pak ať se každý rozhodne už sám.

Řešení pro tuky v krvi, cukrovku, otékání nohou, trombózy a vše, co souvisí s krví

Žaneta| 21.05. 14 16:14 |reagovat
Na otokoky si kup Priessnitz žilní. Mě otoky splaskly rychle a navíc jsem měla hodně malých žilek a pořád se mě rozšiřovaly. Díky němu se naštěstí zastavily a hlavně staré mizí, supeR!


Příspěvků do diskuse Řešení pro tuky v krvi, cukrovku, otékání nohou, trombózy a vše, co souvisí s krví diskuze: 2
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz