DISKUZE > Rodinné a systemické konstelace > DISKUSE > Rodinné a systemické konstelace


Příspěvků do diskuse Rodinné a systemické konstelace diskuze: 5
Stránka: 1

Rodinné a systemické konstelace

Pepa| 16.09. 08 22:03 |reagovat
a co třeba pohled na vztahy jinak? http://konstelace.webz.cz

Rodinné a systemické konstelace

Nelly| 17.12. 08 23:00 |reagovat
Ahoj všichni. Lidí, kteří dělají rodinné konstelace je dneska už opravdu hodně. Dopředu velice těžko poznáte, jestli jsou schopní provázející touto metodou nebo ne. Protože je tato metoda velice účinná a popsat ji je obtížné - nutná je vlastní zkušenost. Sama jsem byla u třech různých provázejících a jenom jednou to bylo opravdu dobrý. Proto můžu jenom doporučit centrum Sedmikráska v Liberci, které vede paní Mgr. Věra kučerová. Jezdí sem lidi z celé republiky i z Prahy a tam těchto kurzů je hodně.Koukněte k ní na stránky: www.sedmikraska.own.cz Tady jsem našla zatím to nejlepší.

Rodinné a systemické konstelace

Eva| 11.02. 12 10:39 |reagovat
Metodu není těžké popsat, jen je málo těch, kteří jsou ochotni říct, jak rodinné konstelace probíhají a v tom je zásadní rozdíl. Mezi chtít, moci a nechtít. www.alpany.blog.cz = věštírna nabízející výklad karet, numerologii, astrologii, čakry, kyvadlo po telefonu nebo přes email. Věštci s Vámi mluví přímo, s citem a diskrétně. Nic není tabu! Ptát se můžete na cokoliv.

Rodinné a systemické konstelace

Milada| 19.02. 12 17:46 |reagovat
Rozhodně nechoďte do Brna k Adéle Urbancové...když jsem si prožívala jednu situaci,tak konstelaci chtěla ukončit a obvinila mě z toho,že jsem zralá na psychiatra!!! To přece nemůže vkládat své vlastní názory a pokud tak soudí,tak vůbec nemá tušení,o čem konstelace jsou. Vytahujeme si tam nevědomé procesy a konstelace jsou od toho,že ať je to cokoliv, tak si to musíme prožít a odžít v té konstelaci a ne se strachovat z toho, že jsem zralá na psychinu!! Absolutně neprofesionální přístup,NEDOPORUČUJU Adela Urbancova!!!!!!

Rodinné a systemické konstelace

Adéla| 21.02. 12 17:56 |reagovat
Milá Milado, Budu reagovat na Váš názor, který jste mi bohužel nesdělila přímo, ale zvolila jste formu pomluvy na anonymních diskuzích, kde se skoro nemohu bránit. Kdybych Vaši pomluvu náhodou neobjevila, viselo by to tu roky. Za 10 let praxe v konstelacích jsem jen asi dvakrát sezení chtěla v průbehu ukončit. Jedna situace byla s Vámi. Odhadla jsem, že s mírou Vaší nedůvěry a neschopnosti jistého odstupu od procesu - byť v konstelaci, bude lepší, když vyhledáte na své problémy odborníka. Tento svůj pohled jsem Vám otevřeně sdělila. Nevidím v tom nic zlého, sama jsem v jedné životní fázi musela užívat prášky na spaní a znám pár mi milých lidí, kteří pomoc psychiatra vyhledali. Proto mě mrzí že jste si to vyložila tak negativně. Mohly jsme o tom hned mluvit... proč jste to neudělala? Pokud se Vám něco na sezení nelíbilo, mohla jste mi tedy dát zpětnou vazbu hned – nebo sama odejít – jaký to mělo smysl pokračovat asi 1,5 hodiny dál, když jste už ve mě neměla důveru a byla naštvaná? To jste se tak přetvařovala? Proč?? Pokud se ve Vás vztek zvedl až doma (asi hodně velký vztek, že? Možná je to to hlavní téma..), mohla jste mě kontaktovat telefonicky či emailem a konfrontovat se se mnou přímo nebo s tou silnou emocí dál pracovat. To že jste mě začla skrytě pomlouvat místo konfrontace se mnou, nepovažuji za známku velké duševní zralosti. Při konstelační práci se můžeme dotýkat hodně hlubokých a skrytých věcí, jakož i silných emocí, což se Vám zřejmě stalo. Právě proto jsou zralost a zdravý odstup tak důležité. Přesto jestli jsem se Vás nějak dotkla, tak se tedy dodatečně omlouvám. Ve Vaší další práci na sobě Vám přeju moc štěstí a hlavně hodně opatrnosti - aby jste žádné odborníky nakonec vyhledávat nemusela.


Příspěvků do diskuse Rodinné a systemické konstelace diskuze: 5
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz