DISKUZE > Snubní a zásnubní prsteny > DISKUSE > Snubní a zásnubní prsteny


Příspěvků do diskuse Snubní a zásnubní prsteny diskuze: 105
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 6

Snubní a zásnubní prsteny

monikaa1| 23.10. 13 09:42 |reagovat
Váš svatební den se blíží a vy stále nemáte vybrány ty pravé snubní prsteny? Zkuste se podívat na stránky pana Kouřila v Brně http://www.snubni-prsteny-lk.cz/snubni-prsteny-katalog/ ..vybírat můžete z katalogu nebo si nechat vyhotovit prsten na míru podle vašeho návrhu..

Snubní a zásnubní prsteny

kačka| 17.04. 14 12:48 |reagovat
S žádostí o ruku mě přítel hodně překvapil,takže jsem byla hodně zvědavá,jaký prstýnek dostanu. A hodně mě překvapil. Během chození jsme se párkrát o svatbě bavili a kdysi dávno jsem mu ukazovala,jak by měl správný zásnubní prstýnek podle mě vypadat a on si to zapamatoval :) mám tenhle s briliantem a je to podle mě nejhezčí prstýnek na světě. Nejde mi vložit odkaz,ale je to model LOVE 054 a prodejce je lukáš rýdl. Tonhle prstýnek bral od rýdla a snubní jsem u něj nakonec taky vybíraly. To už jsme ale vybíraly jednoduché kroužky, já je totiž nosím na stejném prstu,tak aby to nějak ladilo :)

Snubní a zásnubní prsteny

Miška| 25.04. 14 23:35 |reagovat
S Rýdlem máme také dobré zkušenosti, mám od něj zásnubní prstýnek a koupili jsme tam i snubní. Jeho výběr je opravdu velký a prsteny jsou nádherné, těžko se vybíralo s takových prstýnků, všechny byly krásné. Volili jsme bílé zlato, to je teď dost oblíbené.

Snubní a zásnubní prsteny

Karo| 30.08. 14 15:22 |reagovat
Z Rýdlem jsem nadmíru spokojená. S přítelem jsme tam vybrali nádherné snubní prstýnky. Nestály ani hodně. Budeme se tedy brát až o půl roku, ale chtěli jsme mít jistotu, že nám je do té doby nikdo neuchmatne :) Společný život bude jedna obrovská housenková dráha a já se na ni velmi těším :)

Snubní a zásnubní prsteny

Vašek| 21.11. 14 06:15 |reagovat
No ženské tak se dívám kde vybrat pro moji budoucí , trda předpokládám, že mě neodmítne. No jsem pracovně přes týden v praze tak asi zajdu k tomu vašemu rýdlovi. jenom by mě zajímala cena. Rozhodně za naj nedám víc jak 5-6 tisíc. Sice ho dostane pod strom ,takže to budou zabité 2 mouchy jednou ranou, ale nehodlám se zrujnovat!!!

Snubní a zásnubní prsteny

Verča| 05.12. 14 16:59 |reagovat
Tak ten je krásný :) Tiše závidím :D Jinak krásně děkuji za radu :) Na stránky od pana Rýdla jsem se ještě nedívala. Něco už mám zosurfované, ale na mnoha jsem si pak na Heurece dohledávala info a některé zákaznice byly dosti nespokojené, hlavně tedy s kamínky. Nevíte jak to má pan Rýdl? Chtěla bych si totiž na snubní prsten dát s kamínkem, ale zase nechci ho hned dát reklamovat. To se totiž většině žen stávalo, že cca 2-3 měsíce po svatbě a dávali ho reklamovat. Koukám, že vy máte docela hodně těch kamínků, tak určitě zkušenost budete mít :)

Snubní a zásnubní prsteny

Jitka| 18.12. 14 13:13 |reagovat
No, co se týče kamínků, tak bývá obecně problém, protože pokud se na snubní prstýnek dají třeba tři menší kamínky, tak se časem prostě stane, že nějaký vypadne, protože jsou tak malinké. U zásnubních prstýnků, které mají většinou jen jeden větší kamen se to tolik nestává, protože ten větší kámen se dá lépe uchytit. Nicméně s kamínky bude asi problém kdekoli, ale v tomto směru je určitě lepší si vzít prstýnky od nějakého samotného výrobce, jako je třeba právě ten Lukáš Rýdl, protože tam nebývá problém s opravou či reklamací, která trvá většinou maximálně pár dní, protože ten daný výrobce ví, jak konkrétní prstýnek vyráběl a dokáže ho tak bez obtíží opravit. Navíc většinou nabízejí i doživotní záruku a obecně je ten přístup mnohem osobnější.

Snubní a zásnubní prsteny

Monika| 29.12. 14 09:20 |reagovat
Nejlepší řešení je, když se člověku zalíbí prsteny hned na první pohled :) My jsme si tedy vybrali nějaké prstýnky a uvažovala jsem nad několika alternativami. S manželem jsme si dali záložky, že které se mi líbí a on blázínek koupil ty od Rýdla za mojima zádama :D Jsou s klasického žlutého zlata, matné a já mám kamínek briliantový :))) Nevím, proč si dělal takové výdaje, ale nyní se všechny kamarádky ptají odkud je máme a že jsou naprosto úžasné, takže podle mě je Rýdl top;) Oslovilo je i to, že si tam mohou vlastně navolit tu velikost a také kamínek, z toho byla drtivá většina naprosto nadšená :D

Snubní a zásnubní prsteny

Veronika| 20.01. 15 15:29 |reagovat
No tak to je teda dobrý dobrodruh ten tvůj mužíček!!! Já to měla úplně naopak teda zatím jen se zásnubním prstýnkem. Paradoxně se to taky motá kolem Rýdla. Můj Petr je docela hrr na všechno, po 2 měsících jsme spolu začali bydlet, po 3 jsme si pořídili pejsla a po půl roce už jsme byli zasnoubeni. Probíhalo to tk, že mě drahoušek oznámil, že pojedeme do Brna na nákupy. Chodili jsme po městě a pk jsme se najednou ani nevím jak ocotli před zlatnictvím Lukáše Rýdla, který jak už dneska vím vyrábí a navrhuje prsteny. Ten ťunťa si na ulici klekl, požádal mě o ruku a řekl mi ať si jdu vybrat svůj zásnubní prstýnek. Já jsem vyrůstal ve skromných poměrech ale i tak jsem si vybrala ten nejkrásnější prstýnek s briliantíkem za 7000. Měla jsem na prstu i za 18000 ale jak říkám má skromnost mi pomohla vybrat a vůbec toho nelituji!!! I když ten blázínek by mi koupil i ten dražší!

Snubní a zásnubní prsteny

Andy| 03.02. 15 12:37 |reagovat
Za 8000? Ty bláho, jako neříkám, že je to nějak hrozně moc, to určitě ne, znám spoustu žen, které nosí na prstu i několik desítek tisíc, spíš jen, že tě obdivuju. Já dostala od snoubence taky zásnubák od Rýdla, ale bohužel jsem před tím šounila a uklízela a našla ho v krabičce dřív, než mi ho chtěl dát a v tom pytlíčku, kde byla ta krabička, byla i účtenka, takže vím, že stál 6000 a já z toho byla úplně hotová, že za mě utratil takový prachy. Navíc mi přijde šílená ta představa, že na prstu nosím jen tak 6000, ale to už je jen asi ta má povaha :D :D

Snubní a zásnubní prsteny

Liliana | 25.02. 15 18:56 |reagovat
To Andy: To nemyslíš vážně! Také si taková strašně nedočkavá :D Já jsem dostala od přítele zásnubní prsten na 3. výročí. Bylo to krásné :) Vím, že je od Lukáše Rýdla, protože mi to sám řekl, že odtud by chtěl i snubní prstýnky. Neptala jsem se na cenu, protože mi to přišlo hloupé, nicméně to je úplně jedno. I kdyby mi dal dětský prsten, tak jsem šťastná jako blecha :D Snubní prstýnky už máme vybrané a pomaličku už plánujeme svatbu. Pravděpodobně někdy v říjnu 2016 :)

Snubní a zásnubní prsteny

Anežka| 03.03. 15 19:49 |reagovat
Tak ženy obecně jsou šťastné, že jim někdo koho milují, daruje prsten :) V našem případě koupě byla od Lukáše Rýdla. Velmi se mi líbí jeho styl výroby. Každý jeden prsten je originál, to se musí uznat. Má krásné zpracovanou webstránku, což je velké plus, protože kdyby to bylo nanic, tak si tam hodně lidí nekoupí ten prsten / prsteny. Stejně se mi líbí servis, který nabízí a ze všeho mě nejvíce oslovilo i výběr kamínku a velikosti na webovce. Mohli jsme si spočítat, kolik nás to vyjde a hlavně mohli jsme si vybírat z více druhů;)

Snubní a zásnubní prsteny

Pavlata| 04.03. 15 18:27 |reagovat
No já nevím holky, ale já si nechal ukázat zhruba jakou má moje láska představu a pak jsem podle toho vybíral prsten od Tiffanyho. Nějak si neumím představit, že bych kupoval něco od čekých klenotníků.

Snubní a zásnubní prsteny

Lucka36| 11.03. 15 18:48 |reagovat
To Pavlata: Chápu, že pokud na to máš, tak takový prsten koupíš, ale ne všechny ženy jsou takové, že by chtěli drahé prsteny. Např. mě potěšila naše společná volba s mým přítelem. Vybrali jsme si: www.prsteny.cz/snubni-prsteny-model-c-361-02 jednoduché, krásné a já jsem si tam dala ještě kamínek, tak jak je na obrázku. Jsou fakt nádherné a nepotřebuji drahé prsteny. Neboť když vidím své kamarádky, kterým přátelé koupili drahé věci, pak očekávali, že to bude i později tak, ale když měli děti, zapomněli na to, že dítě je velká investice;) Proto být tebou tak s mírou, ale z lásky;) Vždyť koneckonců šperky se kupují z lásky a ne pro pýchu;) Ale samozřejmě, prezentuji jen můj skromný názor vysokoškolačky;)

Snubní a zásnubní prsteny

LIba| 03.04. 15 17:53 |reagovat
Tak Tiffany je už úplně mimo můj rozpočet! Dívám, ale na tu stránku co tady je www.prsteny.cz a tam jsou i pěkné, skromné a ne drahé prstýnky :) Jelikož budeme se snoubencem kupovat snubní prsteny 50:50, tak každý z nás zainvestuje max 8 tis. Upřímně se mi za ty prsteny ani nechce dávat hodně peněz, i když vím, že je budu mít na celý život :) Ještě musím popřemýšlet nad tím, zda budeme uvažovat nad kombinací barev nebo v jedné barvě.

Snubní a zásnubní prsteny

Kamča| 12.04. 15 12:04 |reagovat
Líbo, mám ještě jeden tip - www.goldeligius.cz/snubni-prsteny/ já vybírala tady, bylo to sice lehce nad rozpočet, který uvádíš, ale věřím, že ostatní jsou trochu levnější než ambice mého manžela :). Kamča

Snubní a zásnubní prsteny

kristyyyna| 24.04. 15 16:53 |reagovat
Není nad jednoduchost. Zásnubní prstýnek jsem dostala jako překvapení ale snubáky jsme už vybírali společně a pečlivě aby se líbily oběma :) musím říct že mě asi nejvíc nadchly prstýnky od Rýdla :) mají tam strašně moc druhů v nejrůznějších cenových hladinách. Opravdu nádherné. Už se těším až si je navlečeme :)

Snubní a zásnubní prsteny

Viki25| 04.05. 15 21:47 |reagovat
To kristyyyna: Dali jste si i nějaké rytiny nebo případně kamínek? Dívala jsem, že na snubní prsteny od Rýdla je záruka 5 let. Dokonce mě překvapilo i to, že je tam možnost si sám navrhnout prstýnky :) Už jsme si se snoubencem stanovili datum a i výši prstýnků, akorát přemýšlíme nad prodejcem :) Je pravda, že prstýnky od Rýdla se mi nejvíce líbí :)

Snubní a zásnubní prsteny

Vanesa203| 09.06. 15 19:22 |reagovat
Jsem ráda, že je tu tolik spokojených zákaznic s prstýnky od Rýdla :) Právě zvažujeme s přítelem také jako alternativu Rýdla, protože jsme si dívali na jeho eshop a velmi se mi tam líbilo pár kousků. Výhoda je také to, že jsme z Brna a že zde mají vlastně i pobočku, takže plánujeme se tam jít podívat, že jak to vypadá reálně, případně se zeptat na záruku, rytiny a kamínky, neboť cena na eshopu je pouze orientační :)

Snubní a zásnubní prsteny

Blanka123| 18.06. 15 19:39 |reagovat
Pátrala jsem po rozdílech mezi zirkonem a diamantem a našla jsem velmi pěkný a poučný článek :): www.snubniprsteny-lr.cz/ze-sveta-snubnich-prstenu/vite-cim-se-zirkony-odlisuji-od-diamantu-2 a uvidíme jak se s partnerem dohodneme :) ale myslím, že i zirkon by bohatě postačil;) však do prstýnku si ho chci dát jen jeden a ještě k tomu takový nenápadný :)


Příspěvků do diskuse Snubní a zásnubní prsteny diskuze: 105
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 6

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz