DISKUZE > Už vím jak na to!!!!!!!!! > DISKUSE > Už vím jak na to!!!!!!!!!


Příspěvků do diskuse Už vím jak na to!!!!!!!!! diskuze: 5
Stránka: 1

Už vím jak na to!!!!!!!!!

trojan1673| 29.09. 08 17:08 |reagovat
Zhubněte jednou a navždy. Hubnutí? Dieta? Zní Vám slova jako "hubnutí" a "dieta" povědomě? Hledáte dietu, při které skutečně zhubnete? Vašemu problému rozumíme. Více jak 15 let se zabýváme problémem trvalého zhubnutí. Můžeme být Vaším posledním pokusem o zhubnutí a poslední dieta, kterou vyzkoušíte. Udělejte konec dietám, které nefungují! Zabýváme se především řešením problémů s nadváhou. Poskytujeme poradenství a soustředíme se na pomoc všem z Vás, kteří jste se rozhodli se svojí nadváhou definitivně skoncovat. Pomůžeme Vám sestavit optimální dietu právě pro Vás. Netrapte se dietami, které přinesou pouze frustraci z JO-JO efektu. Podstatou zdravého hubnutí je komplexní přístup.Budte in.

Už vím jak na to!!!!!!!!!

Katy| 28.02. 14 23:41 |reagovat
Já taky vím jak na to :D Kámoška mi poradila Obethin a povánoční kila byly do začátku února v čudu. Stačilo se jen přestat cpát a šlo to skoro samo.

Už vím jak na to!!!!!!!!!

sára| 31.03. 14 22:24 |reagovat
Po Vánocích jsem potřebovala trochu zhubnout a koupila si jedno balení Obethinu. Brala jsem ho necelý měsíc a začala se víc hýbat - procházky a tak - a během té doby jsem zhubla 4 kila.

Už vím jak na to!!!!!!!!!

BáraL| 14.04. 14 23:00 |reagovat
Ahoj, mě hodně pomohl k hubnutí pohyb a přestat se přejídat. S přejídáním mi pomohl přípravek Obethin, s pohybem můj milovaný pes. A nešlo to zázračně rychle, ale hezky pomaličku, polehoučku. Váhu si stále držím a rovněž se snažím držet se aktivnějšího životního stylu, protože to prospívá nejen mě ale i tomu našemu mazlovi.

Už vím jak na to!!!!!!!!!

Lucííík| 01.05. 14 21:18 |reagovat
Se psem jsem taky venku pořád! :) Akorát nevěřím takovým věcem jako jsou tabletky, takže jsem spíše zvolila pití čaje TRF. A mohu říct, že skutečně pomáhá. :)


Příspěvků do diskuse Už vím jak na to!!!!!!!!! diskuze: 5
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz