DISKUZE > uzdravě a zaruče zhubnout > DISKUSE > uzdravě a zaruče zhubnout


Příspěvků do diskuse uzdravě a zaruče zhubnout diskuze: 7
Stránka: 1

uzdravě a zaruče zhubnout

serach| 19.03. 08 15:48 |reagovat
Programy pro pohodlnou kontrolu váhy Naše patentované produkty Vám snadno pomohou snížit váhu. Jsou vytvořeny na přírodním základě, neobsahují léky, chemické přísady a nemají žádné vedlejší účinky (kromě lepšího zdraví, nárůstu energie a stálého úbytku váhy) a jsou naprosto bezpečné pro každého. Dokonce i děti a lidé, kteří užívají denně léky je mohou používat. ? Vyrobeno z přírodních zdrojů. ? Žádné léky. ? Není nutné cvičit. ? Schváleno lékaři. ? Bez hladovění. ? Příliv energie. ? Můžete stále jíst oblíbená jídla a přesto hubnout. Naše zásada je zhubnout jednou a navždy. A tak navíc budete mít svého osobního poradce, který Vám pomůže dosáhnout úspěchu s našimi programy. Možná si říkáte: "Nerozumím tomu, proč moje váha nenápadně, ale stále přibývá, zatímco jím buď stejně nebo dokonce méně jídla??". Lidský organismus je geniální továrna na přežití. S přibývajícími léty snižuje tělo spotřebu energie a tak přibíráme kila, aniž bychom začali jíst víc. První, co většina lidí při nadváze zvolí, je míň jíst, což vede k nedostatku živin a nadměrnému ukládání energie (tuků) ze stravy. Ale žádná drastická omezení ani diety nejsou řešení! Pokud z jakéhokoliv důvodu začnete omezovat přísun živin, byť třeba jediné, tělo se začne bránit a naopak má tendenci si dělat větší zásoby. A tak, po krátkodobém úbytku váhy, začíná opět váha přibývat ještě rychleji. Navíc, aby tělo šetřilo energií, zpomalí metabolismus a vy pozorujete větší únavu. Celková kondice a zdraví se ještě víc zhorší. Pokud jste za posledních 5 - 10 let nabrali 5, 10..20kg, znamená to, pokud nic nezměníte, že za dalších 5-10 let budete mít 10, 20..40kg nadváhy a s tím pochopitelně spoustu zdravotních problémů plynoucích z nadváhy. Naštěstí je tu řešení: Váš osobní program hubnutí a správné výživy, který především vyživí Vaše tělo a pomůže Vám dosáhnout ideální váhy. http://www.snama.cz/altea-16/objednavka.htm

uzdravě a zaruče zhubnout

Petra| 31.03. 14 21:26 |reagovat
Za mě doporučuji Obethin - pokud máte problém s přecpáváním se, tohle Vám pomůže naučit se normálně jíst a tím pádem i zhubnout. :)

uzdravě a zaruče zhubnout

Kolik| 14.04. 14 23:05 |reagovat
Petro, kolik jste zhubla s Obethinem a za jak dlouhou dobu? Beru jej zatím jen chvilku, jím méně ale zatím jen asi 2 kg dole (a to moc nepočítám, to jsem se taky mohla dobře vyspat :D )

uzdravě a zaruče zhubnout

Zdena| 11.12. 15 11:53 |reagovat
Hlavne mit dobře sestavený jidelnicek, to je asi nejdulezitejsi

uzdravě a zaruče zhubnout

Zuzana| 23.12. 15 17:17 |reagovat
A od koho jsi mela sestaveny jidelnicek? Zkousela jsi to sama nebo od nekoho co se ti nabiva?

uzdravě a zaruče zhubnout

Zdena| 23.01. 16 12:08 |reagovat
No sama jsem to taky zkousela, ale nebylo to ono, hubla jsem hrozne pomalu a mela vecne hlad, tak jsem si zasla za poradci ve sve-zdravi.cz a ti mi hodne pomohli, dole mam uz prez 15kg :-)

uzdravě a zaruče zhubnout

Petra| 29.07. 16 11:13 |reagovat
Tak to ti zavidim, za jak dlouho jsi to zhubla? Jaky si mela pohyb a co jidelnicek, byl o tolik jiny?


Příspěvků do diskuse uzdravě a zaruče zhubnout diskuze: 7
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz