DISKUZE > Voda a zdraví, o čem se veřejně nemluví > DISKUSE > Voda a zdraví, o čem se veřejně nemluví


Příspěvků do diskuse Voda a zdraví, o čem se veřejně nemluví diskuze: 4
Stránka: 1

Voda a zdraví, o čem se veřejně nemluví

Střelec| 12.06. 07 09:05 |reagovat
Naučte si pokládat jednoduché otázky a hledat na ně logické odpovědi. Třeba, je norma na pitnou vodu stavem zdraví prospívající? Proč tato norma umožňuje konzumovat kontaminanty a různé toxické látky? Vodu kterou používáme ke konzumaci zanáší a ucpává cestou vše kudy projde. Co asi dělá asi v lidském organismu? Je možné že pracuje v organismu stejně? Je nějaký důvod aby tomu tak nebylo? Co se děje s potravinami, které v této vodě upravuji? Nefunguje náhodou můj organizmus jako vodní filtr? Pokud se starám o své zdraví a výživu, není náhodou třeba začít právě u vody? Neříká si skutečnost, že jsem ze 75% voda o zamyšlení? No jo, co se s tím vším ale dá dělat? Je to opravdu hodně otázek, já jsem se snažil na ně najít nejen odpovědi, ale i řešení. Tato oblast se mi stala životní prioritou. S každým koho tato oblast bude zajímat jsem ochoten diskutovat. Je to oblast široká a tato cesta příliš úzká. Můžeme začít písemně na p.pajer@quick.cz a pokračovat třeba osobně, jsem z Prahy, tedy i okolí.

Voda a zdraví, o čem se veřejně nemluví

Střelec| 12.06. 07 09:11 |reagovat
Oprava @ adresy pajer.p@quick.cz Střelec

Voda a zdraví, o čem se veřejně nemluví

střelkyně-znamení:-)| 15.06. 07 09:41 |reagovat
S tím naprosto souhlasím, rozhodně je na tom hodně pravdy, trubky v těle si zanášíme vším možným a vodou to počínaje, za velké zamyšlení to rozhodně stojí.

Voda a zdraví, o čem se veřejně nemluví

Střelec| 15.06. 07 11:13 |reagovat
Ahoj střelkyně, jak to tak vypadá jme ve stejném znamení. Je vidět, že o vodě trochu něco víš. Největší problém je, že drtivá větčina vůbec nemá potuchy co konzumují. Jsme v jakési pasti, kdy ať zvolíme jakoukoli variantu konzumní vody která je veřejně dostupná, je to pořád dokola. Rád bych se tady pobavil s lidmi, kteří by to chtěli jednou pro vždy změnit. To jak jsem to řešil já a co doporučuji se nedá popsat, ale vidět. Na běžnou filtraci vody můžou všichni rovnou zapomenout. Odkud jsi, já z Prahy. Můžeš psát i na pajer.p@quick.cz


Příspěvků do diskuse Voda a zdraví, o čem se veřejně nemluví diskuze: 4
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz