DISKUZE > Zapáchající,zatuchlé ručníky > DISKUSE > Zapáchající,zatuchlé ručníky


Příspěvků do diskuse Zapáchající,zatuchlé ručníky diskuze: 4
Stránka: 1

Zapáchající,zatuchlé ručníky

Aduška| 10.08. 13 21:13 |reagovat
Milé dámy,jelikož jsem asi před měsícem urputně hledala nějakou radu,jak se zbavit zatuchlého zápachu z ručníků a nenašla jsem skoro žádnou přijatelnou radu,kromě toho že mám ručníky vyhodit(to se mi moc nelíbilo protože ručníky nejsou staré ani rok),rozhodla jsem se pro poslední variantu.Když jsem četla příčiny vzniku onoho zápachu,zjistila jsem že je to vlivem přemnožení jakýchsi bakterií(nebudu to tu sáhodlouze vypisovat,může si každý najít sám),napadlo mě,že bakterie se ničí desinfekcí a jelikož pracuji ve zdravotnicví a každá správná zdravotnice disponuje i doma jakousi zásobou desinfekčních přípravků,rozhodla jsem se vyzkoušet,zda to bude fungovat i v mém případě.A ejhle,povedlo se.Mám to ověřené na dvou druzích ručníků,jeden je z IKEA a druhý takový silnější,už nevím odkud.Chtěla jsem se o tuto zkušennost podělit i s vámi,co máte stejný problém.Použila jsem desinfekci INCIDIN LIQUID,je to desinfekce na povrchy pro okamžitou desinfekci bez nutnosti ředění.Já samozřejmě desinfekci zředila v malém množství vody,opatrně vyzkoušela zda to nic neudělá s barvou(červená) a potom,vymáchala celý,potom jsem ho dala normalně vyprat na 6Ost.bez máchadla.To jsem zase slyšela,že se nemá dávat,že pak smrdí,tak nedávám.Jde hlavně o ručníky na ruce,do kterých se člověk utírá vícekrát denně a ručník nestíhá proschnout,takže myslím,že ani aviváž není třeba.Přeji hodně uspěchů a doufám,že tímto příspěvkem alespoň někomu pomohu.

Zapáchající,zatuchlé ručníky

Adriana| 11.08. 13 08:35 |reagovat
Moc děkuju za tento příspěvek, mám naprosto stejný problém, takže hned jak seženu ten dezinfekční prostředek, vyzkouším to. Díky :-)

Zapáchající,zatuchlé ručníky

ivush| 22.04. 14 18:19 |reagovat
zkuste nanosilver, to pomůže, já tím likviduju i smrad z bot

Zapáchající,zatuchlé ručníky

maminka| 27.10. 14 16:45 |reagovat
Já mám nejradši ručníky Softcotton. Jsou sice dražší, ale vůbec nesmrdí, jsou měkké a fakt sajou. Měla jsem vždycky problém s těmi levnými, že mi trvalo dlouho než uschly. Navíc nemám balkón, takže bylo těžké, aby voněly.


Příspěvků do diskuse Zapáchající,zatuchlé ručníky diskuze: 4
Stránka: 1

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz