DISNEY ON ICE - Princess Classics

zpět

Nejoblíbenější princezny z dílny Walta Disneyho se představí v lední revue Princess Classics, která byla uznána za nejkrásnější lední show na světě! V roce 2006 ji jen v Budapešti vidělo víc než 68 tisíc lidí a pro obrovský zájem se vrací na turné po Evropě. Před vánočními svátky tak bude možno shlédnout tuto velkolepou show poprvé také v ČR v pražské Aréně HC Sparta.

Popelka, Aladinova lampa, Malá mořská víla, Šípková Růženka, Kráska a zvíře, Legenda Mulan a Sněhurka. Přijďte si vychutnat magický svět půvabných princezen z těchto světoznámých pohádek a prožít na vlastní kůži jejich příběhy plné romantiky, dobrodružství a zábavy.

Uvidíte skutečnou americkou show s oblíbenými postavičkami všech pohádkových hrdinů v podání čtyřiceti vítězných krasobruslařských párů v dokonalých kostýmech za doprovodu hudby, úžasných světelných efektů a pyrotechniky. Nádherná scéna s majestátním zámkem, létající koberec ale i opravdoví Mickey a Minnie přesvědčí každého diváka o jedinečnosti této nejuznávanější lední revue propracované do nejmenšího detailu. Jak říká producent Kenneth Feld: "Toto velkolepé představení Disneyho srdci milých princezen okouzlí každou věkovou kategorii. Jsem hrdý, že se nám podařilo vytvořit nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu."

Délka představení je 2 hodiny s přestávkou.

Děti do 2 let nemusí mít vstupenku(sedí na klíně rodičům). Od 2 let už musí mít vlastní vstupenku.

Více na www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz