Dyzajn market festival

zpět

Velký svátek designu Dyzajn market festival podzim se pomalu blíží. Těšíte se? Máte na co! 330 designérů, limitovaná edice, bohatý doprovodný program, včetně open air koncertů skvělých kapel, divadel pro děti, dětského koutku, chill out zón a úžasného jídla a pití.

Design, kam se jen podíváte!
Ať už vyrazíte na Piazettu ND nebo přes most na Střelecký ostrov, všude vás čeká spousta zajímavých stánků s designovými kousky - od oblečení, přes šperky, módní či interiérové doplňky. Mezi největší hvězdy bude bezesporu patřit značka Kartoons, která z papírových kartonů vyrábí originální nábytek, česko-slovenská značka oblečení pro pány i dámy Yaxi Taxi, nebo kožené brašny a kabelky Eggo.

Módní přehlídky značek:
Loram • Franco Arazzi • AntropoGallery • Tulles by Tess
• YAXI TAXI • Be yours • Popular • ATOM RAT

Limit je nejvíc!
A nesmíme zapomenout také na speciální limitovanou kolekci Dyzajn market Dyzajn, kterou speciálně pro tuto příležitost vytvořilo 15 vybraných designérů. Půjde o skutečně originální lahůdky, které mají jen jednu nevýhodu… jsou limitované a dostanete jen tehdy a tam!

Dyzajn market a Festival!
Dyzajn market je samozřejmě hlavně o designu, dizajnu a tvorbě, ale pro svou velkou návštěvnost a úspěšnost se z Dyzajn marketu stane i Festival, tedy Dyzajn market Festival. Takže až vás přestane bavit kochaní, vybírání, zkoušení a nakupování, můžete zamířit k pódiím (na Piazzetě ND i na Střeleckém ostrově), kde během víkendu vystoupí několik známých kapel, písničkářů, dětská divadla a DJ. Těšit se můžete mimo jiné na Midi Lidi, Cirkus Ponorca nebo HiFi.

I o děti je postaráno!
Jestli na Dyzajn Market přijdete se svými ratolestmi, zaručujeme vám, že se tu nudit rozhodně nebudou. Je tu totiž pro ně připravený dětský koutek, s divadélky, výtvarnými, kreativními workshopy a dyzajnmarketovou bojovkou.

Kdy:
13.9.-14.9.2014
10:00 - 20:00

Kde:
Piazzeta Národního divadla & Střelecký ostrov Praha

Vstupenky:
Zdarma

Více informací:
www.dyzajnmarket.com

alt. text


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz