Dyzajn market zima 2016

zpět

Druhý prosincový víkend se Dyzajn market poprvé rozprostře na Náměstí Václava Havla. Dva víkendy 10.-11.12. a 17.-18.12. po sobě se až 300 designérů, autorů, tvůrců a výtvarníků sejde pod jednou “střechou” a představí svoji tvorbu široké veřejnosti.

Originál od začátku do konce
Prožijte letošní vánoční nákupy trošku jinak - originálně, a vyhněte se přeplněným obchodním centrům. Shánění dárků si můžete zpříjemnit a v klidu vše nakoupit na jednom místě bez strkanic, dlouhých front, a navíc na čerstvém vzduchu. Nadělte pod stromeček poctivý design, zahřejte se svařákem a zhlédněte módní přehlídky, koncerty, divadelní představení. Vlastní dyzajnerská kolekce Limitovka, velký dětský koutek, skvělé jídlo a pití. To vše bezbariérově a zdarma.

Lahodná káva i chutné jídlo bude neodmyslitelnou součástí
Po oba víkendy bude na Náměstí i 13 pečlivě vybraných stánků s jídlem a pitím. Herbert sirupy (adventní víkend 10. - 11. 12.) a nebudou chybět ani tradiční coffee-blogeři z ILoveEspresso se svařeným vínem i kávou, která v rukách baristů vzniká bleskovou rychlostí a přesto v nejvyšší kvalitě.

Zajímavé workshopy
Těšit se můžete také na workshopy nejen pro děti ve vyhřívaném stanu. První víkend 10. - 11. 12. se budou skládat origami jeřábi na stromeček “splněných přání” pro dětský domov. Dále bude tento víkend poprvé představena předvánoční dílna, kde s dětmi zvládnete kompletní přípravu na Vánoce: Napíšete společně dopis Ježíškovi, vyrobíte ozdobu na stromeček a nakonec vše zabalíte do vlastnoručně vyzdobeného balicího papíru.

Kdy:
10. prosinec 2016 10:00 - 11. prosinec 2016 19:00
17. prosinec 2016 10:00 - 18. prosinec 2016 19:00

Kde:
Piazetta Národního divadla
Národní 2
Praha 1

Vstupné:
Zdarma

Více informací (a zdroj foto):
www.dyzajnmarket.cz
www.kudyznudy.cz

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz