Festival středomořských chutí a vůní

zpět

Letos se představí již pátý ročník akce, kterou Praha pravidelně hostí již od roku 2008. Návštěvníky kulinářské akce čekají pochoutky z celé oblasti Středozemního moře. Na jednom místě můžete ochutnat nebo zakoupit to nejlepší z nepřeberné nabídky středomořských lahůdek.

Kdy a kde:
Od čtvrtka 7. do neděle 10. června se na Náměstí Republiky představí speciality z Francie, Španělska, Itálie a Řecka. Festival bude probíhat každý den mezi 10:00 a 20:00.

Co bude možné ochutnat:
I letos bude nabídka bohatá – na stáncích najdete mnoho druhů vín, paštik, šunek, kvalitních sýrů, olivových olejů, čerstvých těstovin, uzenin a dalších lahůdek. Přímo na místě pak budete moci ochutnat například tradiční barbecue nebo čerstvé italské těstoviny. Festival je tak neopakovatelnou příležitostí, jak na jednom místě ochutnat nebo zakoupit to nejlepší z nepřeberné nabídky středomořských lahůdek.

Doprovodný program:
O atmosféru se přímo na místě postarají hudebníci hrající jazz (Jazz Trio s Matoušem Kobylkou, Charlotte Fairman & přátelé), latinskoamerickou (Atarés, Los amigos, Pragason) a středomořskou hudbu (DUDU). Jejich koncerty proběhnou každý den vždy od 14:00 do 20:00 hodin.

Více informací se dozvíte na www.tipynavylet.czvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz