Grand Restaurant Festival 2017

zpět

Oblíbený gastronomický svátek všech labužníků probíhá přímo v interiérech vybraných podniků vysoce hodnocených v celostátní anketě Maurerův výběr Grand Restaurant. Ochutnejte luxusní delikatesy v nejlepších restauracích za zvýhodněné festivalové ceny.

Labužnický zážitek
Motto “Baroko na talíři“ bude provázet již VIII. ročník Grand Restaurant Festivalu, který proběhne v 93 prestižních restauracích Maurerova výběru v celé ČR. Ochutnáte zvýhodněné degustační menu inspirované lokálními surovinami, kreativitou těch nejlepších šéfkuchařů a samozřejmě – barokem. Ceny degustací: 250 Kč - 600 Kč. V rámci doprovodného programu můžete navštívit i speciální tématické Mňam Zážitky.

Ochutnejte "baroko na talíři"
Baroko se vyznačuje bohatostí tvarů, zdobností a velkolepostí. Prosadilo se samozřejmě i v gastronomii. Kuchyně byla založena na zvěřině, čerstvých rybách, oblíbené bylo telecí, kachní a račí maso, často ale také hlemýždi a v přímořských oblastech samozřejmě mořské plody. Mezi hlavní ingredience tohoto období patří skořice, med, sušené ovoce, houby, zázvor, ořechy či kořenová zelenina. Velmi oblíbená byla i příprava omáček jako bešamelová, španělská, holandská, velouté a další dokonce i pálivé omáčky. Ochutnáte zvýhodněné degustační menu inspirované lokálními surovinami, kreativitou těch nejlepších šéfkuchařů v zemi a samozřejmě – barokem.

Skutečně kvalitní gastronomie
Myšlenkou tohoto festivalu je umožnit komukoliv, kdo má zájem o kvalitní gastronomii, aby navštívil nejlepší a zároveň leckdy dražší podniky této země, a to za symbolické ceny. Hostům GRF by nemělo být jedno, co si dávají do úst.

Kdy:
15.1. - 28.2. 2017

Kde:
Téměř 100 restaurací v České republice, viz www.grandrestaurantfestival.cz/restaurace si pro vás shodně připravilo tři různá degustační menu, které si můžete předem objednat a zaplatit.

Ochutnávkové a degustační balíčky můžete objednat na:
www.grandrestaurantfestival.cz

Více informací:
www.grandrestaurantfestival.cz
www.kudyznudy.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz