Jak vytvořit stylový outfit

zpět

Chladné zimní dny nejsou důvod, proč byste si nemohli dopřát krásně barevný outfit. Právě naopak! Barvy a jejich nápadité kombinace oživí celkový outfit, přitáhnou pozornost a zlepší vám náladu. Nechte se inspirovat outfity z Domodi.cz.

Svěží zelená si vás získá
Barvy jsou odjakživa spojené s létem. Tak proč se trošku vnitřně neohřát a nezahalit se do krásně padnoucího zeleného sáčka. Přes rameno přehoďte rafinovanou kabelku a pokud zrovna neplánujete hodinovou procházku, tak neváhejte a obujte se do podpatků. Co je totiž lepšího, než mít nohy dlouhé až do nebe? Celý outfit doplňte výrazným stříbrným náhrdelníkem.
alt. text

Uživatelka Daniela vytvořila tento set založený na kombinaci veselé zelené a jednoduché černobílé s použitím nápaditých Esprit hodinek.


Retro rudá - dobrá rudá
Maxi šaty letí i v chladnějším počasí, tak neváhejte a jedny si pořiďte – třeba v neodolatelné rudé barvě! Look dámy podtrhnou komfortně sepnuté vlasy pomocí Linziclipu, který sladíte do černé barvy s náušnicemi či náramkem. Nezapomeňte obléknout zateplené punčochy a dlouhý kabát. Teď už vás žádný větřík neofoukne!

alt. text

V elegantní retro koláži od uživatelky Sisi dominují Holly maxi šaty v kombinaci s kamínky posázeným Linziclipem.


Přirozenost jako nejlepší doplněk
Cítíte se skvěle, oblečená tón v tónu? Určitě nezapomínejte na doplňky! Nechcete přeci, aby váš outfit působil nudně. K béžové barvě bezvadně ladí hnědá a v kombinaci s masivním zlatým řetízkem z vás udělají nepřehlédnutelnou a přesto přirozenou dámu!
alt. text

Uživatelka Cora miluje zemité barvy i v líčení. Nejlepším pomocníkem pro rozzáření očí je paletka očních stínů od Makeup Revolution.

Už víte jak na to?


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz