Jste připraveni na dovolenou?

zpět

Tajuplná exotika, písečné mořské pláže, omývané rozdováděnými vlnami, či vrcholky horských velikánů zahalené sluncem předpokládají značně dlouhou cestu. A s ní jsou spojeny nejen únava a nutnost aklimatizace v novém, cizím prostředí, ale i mnoho hodin v autě či letadle.

Cesta letadlem
Pro cesty vzduchem doporučujeme vzdušné oblečení, které vám zajistí dostatečné pohodlí a neomezený pohyb. Vyvarujte se přílišné konzumaci alkoholických a kofeinových nápojů, pijte větší množství neperlivé vody, která vaše tělo vhodně hydratuje. Nezapomínejte na pravidelný pohyb i po letadle, snížíte tak riziko vzniku žilní trombózy na minimum.

Pro příjemné osvěžení použijte Effective star a do příručního zavazadla nezapomeňte přibalit také produkty Cell guard či SUPEROXIDE DISMUTASE, které významně potlačují působení volných radikálů – v letadle se tvoří až 300× více volných radikálů než na zemi. Pokud po přistání nemáte možnost dostatečného odpočinku a relaxace, nezapomeňte na produkty Green Caffeine Star, Green Tea Star a Immunity Star, které vašemu organismu dodají potřebnou energii.

Spáleniny od slunce
Sluneční paprsky dokáží být zrádné, zejména fouká-li větřík. Ani se mnohdy nezdá, že by hrozilo nebezpečí spálení či úžehu. Doba pobytu na slunci, zvláště první dny, by měla být omezena. V poledních hodinách je potřeba se před slunečními paprsky schovat. V žádném případě nezapomínejte na pokrývku hlavy, sluneční brýle a kvalitní opalovací krém. Pokud už ke spálení dojde, použijte k jeho zmírnění či odstranění produkty STARLIFE. Spálené místo postříkejte produktem EFFECTIVE STAR a po 5 minutách naneste WRINKLE STAR (nešetřete). Opakujte tak často, jak je to možné. Při pobytu na přímém slunci je vhodné užívat produkty CELL GUARD a BETA-CAROTENE STAR. Po opalování doporučujeme na celé tělo použít SKIN CREAM, který pokožku příjemně zklidní a hydratuje.

Cesta autem
V dnešní době klimatizovaných automobilů bychom se nemuseli obávat teplotního strádání, chladnutí či naopak přehřívání během delších cest. Ovšem nepodceňujte opravdu pohodlné oblečení. I k nejbližšímu mořskému pobřeží trvá cesta autem 7 hodin, proto by vás cestou nemělo nic svírat, škrtit, mačkat. K dalším nepříjemnostem na cestách patří nevolnost. Osoba trpící cestovní nevolností by se měla snažit tohoto nepříjemného průvodce alespoň zmírnit, nebo mu předejít. Je dobré vydávat se na cesty řádně odpočatí, před odjezdem vynechat alkohol a večírky. Dbejte na spíše lehčí stravu před cestou i během ní.

Necestujte s plným nebo naopak prázdným žaludkem, během cesty dostatečně pijte, stravu konzumujte spíše po menších dílech, např. ovoce, zeleninu apod. Pamatujte také na to, že během cesty je zásadně omezen váš pohyb, tedy i pohyb trávicí soustavy, peristaltika střev se zpomaluje a budete tak rychleji mít nepříjemný pocit přeplněnosti. Pro osvěžení použijte EFFECTIVE STAR a pro udržení pozornosti a pro dostatek energie na cestách užívejte Ginger Star, GREEN CAFFEINE STAR či GREEN TEA STAR.

Střevní potíže
Na změnu prostředí nereaguje jen naše mysl, která si brzy začne „užívat“ okolní nové nevšední podněty, ale pocítí ji zejména naše zažívací ústrojí. Abyste svůj pobyt v exotickém prostředí přežili bez jakékoli újmy na zdraví, doporučujeme pít pouze balenou vodu, konzumovat jen ovoce, které se dá loupat a omýt, a nejíst nic, co nevypadá čerstvě. Určitě by ve vašem zavazadle neměly chybět produkty STARLIFE: Chlorophyll, ACIDOPHILUS STAR, Anti-Parasite, Inulin Star a CHLORELLA STAR.


Tip
Celková nabídka přípravků cestovní medicíny.Zdroj: www.celostnimedicina.czvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz