Koncerty

Výběr dle tématu

FilmDivadloTipy na výlet
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na koncert: 179
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 30
10. srpna 2016 |Volný čas

Open air Trutnoff 2016

Open air festivalem Trutnoff pomyslně končí letní sezóna open air festivalů. Na Trutnoff se nejezdí kvůli hudbě, ale spíš kvůli atmosféře, která je nenapodobitelná. Máte se na co těšit.

1. července 2016 |Volný čas

Colours of Ostrava 2016

Přiblížil se termín konání dalšího festivalu. Ve dnech 14.7.-17.7. můžete navštívit oblíbený festival Colours of Ostrava. Můžete se těšit na spoustu známých kapel, DJ, na divadelní představení, workshopy a besedy.
17. srpna 2015 |Volný čas

Open air Trutnoff

Open air festivalem Trutnoff pomyslně končí letní sezóna open air festivalů. Na Trutnoff se nejezdí kvůli hudbě, ale spíš kvůli atmosféře, která je nenapodobitelná. Letošním hlavním tahákem jsou úderní Prodigy. Máte se na co těšit.

3. srpna 2015 |Volný čas

Sziget Festival 2015

Udělejte si výlet do Budapešti a spojte příjemné s užitečným, procházku městem a skvělou párty. Užijte si celotýdenní a hvězdami natřískaný program. Celou show zahájí Robbie Williams a hned za ním následují hvězdní Ellie Goulding, Alt-J a další. Máte se na co těšit.
17. července 2015 |Volný čas

Sazavafest 2015

Již za pár dní odstartuje 15.ročník letního multikulturního open-air festivalu Sazavafest, na kterém vystoupí více než sto tuzemských a zahraničních účinkujících na 3 hudebních scénách. Připraven je bohatý doprovodný program.
15. července 2015 |Volný čas

MELT! Festival

Udělejte si výlet a užijte si skvělou párty na MELT! Festivalu ve Ferropolisu u německého Lipska. V prostředí impozantních těžebních strojů, které vytvoří působivou atmosféru to letos zase rozbalí slušná sestava hudebních umělců. Buďte u toho!
Tipů na koncert: 179
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 30

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz