Matějská pouť 2015

zpět

Letošní Matějská pouť nabízí na 130 atrakcí. Můžete si užít rodinnou horskou dráhu a trojpatrový strašidelný zámek. Opět se můžete těšit na obří vodní dráhu či vysoký řetízkový kolotoč, který se točí v 50 metrech. Samozřejmě nechybí obvyklá staročeská lochneska, střelnice, klasická horská dráha, ruské kolo.

V celém areálu bude rozmístěn stánkový prodej s různým sortimentem zboží. Nebudou chybět hračky, kanadské žertíky, bižuterie, textil a další. Ani milovníci jídla nepřijdou zkrátka. Pro ně budou k dispozici stánky s nejrůznějším občerstvením od orientálních cukrovinek, suchých plodů až po pravá pouťová perníková srdce. K dispozici bude též řada restaurací.

Tip:
Spolupráce s holandským partnerem, který na Matějské pouti participuje již 21. rokem, přinese opět nové a „výživnější“ atrakce. Namátkou lze zmínit nové atrakce TOWER (volný pád 90 m), BOOSTER, hydraulika JUMBO, ROCK IT, SPIEL, strašidelný zámek TRILLER. Dále známé SNOU J. E. T. CAROUSSEL (50m vysoký řetízkový kolotoč), hydraulickou megaatrakci SOUND MASCHINE, horskou dráhu MOUSE a další desítky atrakcí včetně rozmanitých her zručnosti.

Kde:
Areál Výstaviště Praha 7 - Holešovice
GPS: 50,108924 14,427270

Kdy:
28. 2. – 19. 4. 2015

Provozní doba Matějské poutě:
úterý – pátek 14:00 – 21:00 hod.
sobota – neděle 10:00 – 22:00 hod.
(vč. svátků, školních prázdnin, velikonoc)
pondělí: zavřeno (mimo školních prázdnin a svátků)

Více informací najdete na:

www.matejskapout.czvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz