Mercedes-Benz Praque Fashion Week 2015

zpět

Zájemci o módu si určitě nenechají ujít tradiční Mercedes-Benz Praque Fashion Week, který si svou úrovní nic nezadá s fashion weeky světové úrovně. Akce je zaměřená na prezentaci módy od luxusních světových značek. Můžete se těšit na skvělé přehlídky a na módu mladých českých a slovenských návrhářů, kteří na premiéře odhalí své aktuální kolekce na příští sezonu.

Praha ožívá módou:
MBPFW nejsou pouze přehlídky, v průběhu celého týdne zakončeného fashion weekendem se koná řada přidružených akcí, jako jsou přednášky, FashionTech konference, eventy v buticích s českou módou, párty...

Značky, na které se můžete těšit:
Bogner, Baldinini, Beáta Rajská, Bvlgari, Marella, Natali Ruden, Sephora, Simple Concept Store, Ivana Mentlová, Klára Nademlýnská, Denisa Nová, Jakub Polanka, Petra Ptáčková a mnozí další.

Tip pro dámy:
Na jarní fashion weekend míří „Versace Boy“ Filip Hrivňák. Hvězda světového formátu se objeví přímo na přehlídkovém mole. Nejúspěšnější slovenský model současnosti, aktuální tvář reklamní kampaně značky Versace a vítěz kategorie Objev roku 2014 v prestižní soutěži Model of the Year (MOTY) se stane jednou z atrakcí vrcholného večera módního víkendu, závěrečné nedělní přehlídky ve 21h. Filip Hrivňák patří od ledna 2015 mezi top 50 mužských modelů světa a je doslova na roztrhání.

Kdy:
21.-22.3.2015

Kde:
Dějištěm jarního Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu se stane historicky cenná budova bývalé Živnostenské banky a budoucího ZIBA Muzea moderního skla, které se otevře v roce 2016 v ulici Na Příkopě. Pomyslný Fashion Temple se tak z Právnické fakulty přenese do dalších unikátních prostor, které umožní obměnu scénografie a poskytnou nové možnosti pro doprovodné akce.

Vstupenky:
Zakoupíte v síti Ticketpro.cz
Vstupenka STANDING 700 Kč / v den konání a na místě 1000 Kč
vstup na všechny přehlídky kromě večerních od 21:00, místa ke stání, usazení v případě volných míst.
VIP pas 5 000 Kč, opravňuje ke vstupu na všechny přehlídky i oficiální doprovodné akce.

Více informací:
www.mbpfw.comvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz