Móda


Článků o módě: 201
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 34
16. května 2017 |

Podmanivé kouzlo perel

Málokterý šperk je tak něžný a podtrhuje naši krásu, jako právě perly. Ty jsou již od pradávna považovány za symbol luxusu a bohatství. Na první pohled zaujmou dokonalou brilancí, jednoduchostí a čistotou. Nechte se zlákat a inspirovat i vy.

25. dubna 2017 |

Sport vás bude bavit

Pokud rychle potřebujete vyladit formu na nadcházející letní sezónu, vybavte se kvalitním sportovním oblečením a doplňky. Hned získáte tu správnou motivaci. V pěkném sportovním oblečení vás sport bude o to více bavit a lépe uvidíte první výsledky své pravidelné námahy. Nechte se inspirovat.

11. dubna 2017 |

Když pohodovat doma, tak styLOVĚ

Také milujete tu domácí pohodu? Doma nemusíme řešit módu, i přesto lze zvolit stylové a především pohodlné oblečení, které vás nikde netlačí a přesto vypadá pěkně a upraveně. Nechte se inspirovat. V čem chodíte doma nejraději vy?

29. března 2017 |

Boříme konvence - tenisky i k elegantnímu stylu

Nosíte tenisky pouze k džínům nebo ke sportovnímu oblečení? Vypadají totiž skvěle také k sukním a šatům. Můžete je obout do práce, do města, na výlet i na večerní posezení s kamarádkou. Tenisky představují ležérní a velmi pohodlnou obuv, u které nehrozí vyvrtnutý kotník ani puchýře na patách.

15. března 2017 |

Šperky nemusí být stejné, zkuste asymetrii

Baví váš šperky a rádi vymýšlíte nový styl? Co třeba vyzkoušet asymetrii šperků. Už dávno neplatí, že vše musí být podle pravidel. Naopak! Náušnice nemusí vypadat stejně, šperky lze různě vrstvit a míchat tak, aby výsledek byl zkrátka originální. Je to snadné a především zábavné.

1. března 2017 |

Black and white - kouzlo minimalismu

Módní trendy se stále mění, ovšem existují stálice, které se vrací rok co rok. Pokud se nerada přizpůsobujete módnímu diktátu a raději zůstáváte sama sebou, pak můžete vsadit na minimalismus v podobě black and white. Obě tyto barvy lze snadno kombinovat s výraznými odstíny nebo vzory.

Článků o módě: 201
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 34

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz