Největší přehlídka současného skla a bižuterie

zpět

Mezinárodní trienále skla a bižuterie JABLONEC 2014, největší přehlídka současného skla a bižuterie v České republice, bude slavnostně zakončeno na státní svátek, v úterý 28. října. Vyvrcholením programu bude podvečerní světlená show.

Výběrové přehlídky a výstavy
Již od 9 hodin mohou návštěvníci na hlavní budově muzea naposledy shlédnout výběrovou přehlídku TRENDY.DESIGN.PRODUKCE, na níž více než sedmdesát firem prezentuje své úspěšné výrobky posledních tří let. Od 13 hodin pak budou mít možnost shlédnout dvě výstavy v Galerii Belveder, a sice výsledky Mezinárodního bižuterního sympozia a tvorbu švédského výtvarníka Hanse Falc Vobruby.

Hon na jeleny ;)
Ve stejnou dobu začne na hlavní budově slavnostní program. Nabídne hudební vystoupení, mezi nimi třeba produkci na skleněnou harfu, návštěvníci si také mohou ještě zasoutěžit s firmou Jelení šperk v hledání členů jelení rodinky. Tato soutěž vyvolala doslova hon na jeleny. Nasbíráno bylo více než 1 500 anketních lístků, správného čísla se ale dopočítala jen asi třetina soutěžících. Z nich se vylosuje v závěrečném programu několik výherců originální brože v designu trienále.

Venkovní světelná 3D projekce
Vyvrcholením derniéry bude po setmění venkovní světelná 3D projekce, která představí podobu dalšího skleněného objektu připravovaného ke zkrášlení muzejního parku.

Kdy:
28. října 9:00 - 28. října 2014 17:00

Kde:
Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou
U Muzea 398/4
466 01 Jablonec nad Nisou

Vstupné:
Zdarma

Více informací (a zdroj foto):
www.kudyznudy.cz
www.msb-jablonec.cz

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz