Odjezd na rodinnou dovolenou může být bez stresu

zpět

Léto už se sice přehouplo do své druhé poloviny, to vám ale nijak nebrání v cestování a poznávání nových krajů. Jedna z mála věcí, které vám mohou odjezd na dovolenou znepříjemnit, je stres. Vyvarujte se mu a na cestu se dobře připravte.

Balte včas a v klidu
Pokud víte, že trpíte tzv. cestovní horečkou, nestresujte se před odjezdem víc, než je nezbytně nutné. Pomoci by vám v tom mohlo podrobné naplánování všeho, co je před odjezdem třeba udělat (od výměny peněz a uzavření cestovního pojištění až po zalití květin), a včasné balení. Dělejte si seznamy, skládejte věci na hromádky, odškrtávejte si, hlavně ale nenechávejte balení na poslední chvíli, tím se jen zbytečně znervózníte.

Neponechávejte nic náhodě, raději se pojistěte
Černým scénářům čelte s cestovním pojištěním. Nabídka pojišťoven je široká, vyberte si proto takové, které bude plně odpovídat vašim potřebám. Neomezujte se pouze na pojištění úrazu a trvalých následků, ale pro klid vaší duše si sjednejte i pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění zavazadel. Navíc můžete uzavírat cestovní pojištění online, což vám přinese značnou úsporu času.

Připravte se na cestu
Aby i cesta proběhla v klidu, vezměte si s sebou dostatek jídla a pamlsků. Nezapomínejte ani na pití. Zejména dětem udělá radost, když si budou moci pochutnat na svých oblíbených pokrmech. S ohledem na věk dětí připravte i drobné aktivity, kterým se s vašimi ratolestmi budete cestou věnovat. Oblíbené bývá vyprávění pohádek, slovní fotbal, „hádej, co si myslím“, apod.

Pro všechny případy
Už se nemusíte strachovat, že dojde ke krachu vaší cestovní kanceláře a vy nikam nepojedete. Novinkou mezi pojistnými produkty je možnost uzavření cestovního připojištění, které v sobě zahrnuje pojištění pro případ neuskutečnění zájezdu. Pojišťovna za vás vyřídí agendu spojenou s nastalou situací, vy během krátké doby obdržíte zpět investované peníze a můžete se bez starostí vydat na dovolenou s jinou společností.


dovolená

Komerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz