Open air Trutnoff

zpět

Open air festivalem Trutnoff pomyslně končí letní sezóna open air festivalů. Na Trutnoff se nejezdí kvůli hudbě, ale spíš kvůli atmosféře, která je nenapodobitelná. Letošním hlavním tahákem jsou úderní Prodigy. Máte se na co těšit.

Časový rozpis kapel bude již tradičně zveřejněn na místě. Festival ctí momenty setkání a překvapení, které ho provází od jeho počátků. Nezveřejňuje předem tedy ani rozdělení kapel do jednotlivých dnů. V případě prvního čtvrtečního dne však dělá výjimku a poodhaluje tajemství a úvod svátečního setkání. Na festivalu vystoupí na devadesát kapel včetně britských Prodigy, Subways, metalové Gojiry či noblesního Ondřeje Havelky a horňácké cimbálovky. První návštěvníky budou pořadatelé vítat chlebem se solí a vegetariánským borščem.

Úvodní kapelou bude netradičně nejhlasitější kapela festivalu Boron, kterou, ač na festivalu vystupuje patnáct let, mnozí znají jen podle jména a naživo ji nikdy neviděli. Kapela totiž díky své hlasitosti tradičně obstarává nedělní ranní budíček a zhlédnout ji mohou jen časně vstávající. Letos bude tato kapela svými hlasitými rytmy svolávat návštěvníky k Pow-Wow. Na úvod dále vystoupí legendární Vladimír Mišík s ETC, Monkey Business a jako hlavní interpret zpěvák Matisyahu. V Undergroundovém stanu I. M. Magora Jirouse budou probíhat další koncerty do ranních hodin, které vyvrcholí mimořádným jam session ukrajinské kapely Kozak System s cikánskými Terne Čhave.

Kdy:
20. - 23.8.2015

Kde:
Říční 56, 541 01 Trutnov

Vstupenky:
Jednodenní vstupenky na neděli: 990 Kč
Na místě: 1100 Kč

Více informací:
www.festivaltrutnov.cz

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz