Ples jako Brno 2017

zpět

Nenechte si ujít jednu z nejprestižnějších plesových událostí v Brně - tradiční Ples jako Brno 2017. Ples se decentně inspiroval vyhlášeným plesem ve Vídni. Vychutnejte si kouzlo večera a dopřejte si skutečně exkluzivní zážitek.

Genius loci Plesu jako Brno - industriální prostor v záplavě květin, špičkový food styling a prestižní hosté
Ples jako Brno se hlásí ke svému městu a jeho průmyslové historii, která mu dala tvář. Odehrává se proto v někdejší strojírně Fredricha Wanniecka, jejíž strohý industriální interiér se na jeden večer promění pod rukama designérů. Ozdobí jej tisíce květů a zaplní 800 m2 cateringových ploch s tím nejlepším, co současná gastronomie a food styling dovede. Prostory ožijí hosty, kteří patří k těm nejnáročnějším a objeví se mezi nimi mnoho známých tváří. Vzdušný prostor jim umožní střídat zábavu či chvíle, kdy si nerušeně vychutnají připravné delikatesy či hovor s přáteli. Bez věčného stoupání do schodů či procházení mezi místnostmi.

Program - promyšlená show od první do poslední vteřiny
Základem galavečera je vždy pečlivě vybraný big band a zralá moderátorská osobnost, jež společně tvoří hlavní linku programu. Střídají je pěvecká vystoupení, velkolepá taneční i artistická show, k níž patří i vyřezávání ledové sochy, akrobatická čísla i finální uvolnění ve stylu párty s DJ.

Styl plesu jako Brno - každý host je hlavní hvězdou večera
Na Plese jako Brno o vás budeme pečovat v každém okamžiku. Každá dáma bude přivítána květinami, neustále je vám k ruce pozorná obsluha a u VIP slolů i váš vlastní číšník. Desítky hostesek v šatech zhotovených pouze pro tento večer budou dbát o vaše pohodlí. Jídlo i nápoje jsou pod bedlivou kontrolou našich číšníků a nestane se, že by chybělo i ve velmi pozdních hodinách.

Chut´ plesu jako Brno - zážitek z vrcholné gastronomie
Každý ples přichází se zcela novou koncepcí menu. Ty nejlepší suroviny - od tuňáka přes plody moře až po vyzrálé hovězí maso připravují kuchaři přímo před vašima očima. Chuťové kombinace dotváří vína, zvolená zkušenými sommeliery a k luxusnímu večeru samozřejmě patří i pravé šampaňské.

Ples v číslech:
- 3500 porcí jídla
- 320 láhví kvalitního šampaňského
- 320 vystupojících
- 30 000 živých květin

Kdy:
21.1.2017
Oficiální zahájení večera je ve 20.hodin, od 19.hodiny bude umožněn vstup do sálu.

Kde:
Fait Gallery
Ve Vaňkovce 465/2
602 00 Brno

Dress code:
Black tie. V místě bude také v případě potřeby umístěn prodej motýlků.

Vstupenky:
- Premium: 4900 Kč
- Exclusive: 7200 Kč
- VIP: 9900 Kč
- ceny bez DPH

Více informací:
www.plesjakobrno.cz

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz