Pražský týden módy: Mercedes-Benz Praque Fashion Week 2016

zpět

Zájemci o módu si určitě nenechají ujít tradiční Mercedes-Benz Praque Fashion Week, který si svou úrovní nic nezadá s fashion weeky světové úrovně. Akce je zaměřená na prezentaci módy od luxusních světových značek. Můžete se těšit na skvělé přehlídky a na módu mladých českých a slovenských návrhářů, kteří na premiéře odhalí své aktuální kolekce na příští sezonu.

Praha ožívá módou:
MBPFW nejsou pouze přehlídky, v průběhu celého týdne zakončeného fashion weekendem se koná řada přidružených akcí, jako jsou přednášky, Fashion konference, eventy v buticích s českou módou, výstava šperků, fashion talk, workshop o módě, párty...

MBPFW pracuje s výraznou estetikou, která je inspirována přehlídkami v Paříži nebo Miláně, a v rámci své choreografie si klade za cíl propojovat různé umělecké disciplíny. Zároveň se soustředí na atraktivní publikum ze světa módy, designu, umění a byznysu.

Značky, na které se můžete těšit:
Bogner, Baldinini, Beáta Rajská, Bvlgari, Marella, Natali Ruden, Sephora, Simple Concept Store, Ivana Mentlová, Klára Nademlýnská, Denisa Nová, Jakub Polanka, Petra Ptáčková, Chatty, Pietro Filipi, Miro Sabo a mnozí další.

Kdy:
1.-7.9.2016

Kde:
Kotva - zásobovací garáže
vchod z Rybné ulice, Praha 1

Vstupenky:
Zakoupíte v síti Ticketpro.cz
Vstupenka STANDING 1 500 Kč - opravňuje ke vstupu na všechny přehlídky kromě večerních od 21:00, vstupenky ke stání, usazení v případě volných míst. / Vstupenka Vám bude u vstupu vyměněna za pásku na ruku.

Vstupenka VIP - 10 000 Kč / Vstupenka VIP PRO DVĚ OSOBY - 15 000 Kč - opravňuje ke vstupu na všechny přehlídky včetně večerních (zaručené sezení), ke vstupu do VIP zóny a dále na Blue Paper Party a Dolce Vita Closing Party. / VIP vstupenka Vám bude u vstupu vyměněna za VIP PAS.

Více informací (a zdroj foto):
www.mbpfw.com

alt. text
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz