Proti stárnutí

Výběr dle tématu

KosmetikaProti stárnutíDiety


Článků o stárnutí: 54
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 9
19. června 2017 |Krása

Nechte se hýčkat přírodní kosmetikou

Dnes se zaměříme na oblíbenou značku Weleda. Až 83 % z rostlinných surovin, jenž tato značka využívá, se pěstuje pouze v ekologickém zemědělství nebo se získává z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě. Pojďme se podívat pod pokličku této značky.
21. února 2017 |Krása

Arganový olej

Arganový olej je rostlinný olej z plodů argánie trnité (latinsky Argania spinosa). Tento keř roste pouze na jednom místě na Zemi - v jihozápadní části Maroka. Domorodí obyvatelé, Berbeři, stále ještě i dnes sbírají a zpracovávají arganové plody tradičním způsobem.

15. listopadu 2016 |Krása

Elixíry mládí

Každá žena touží po krásné a mladistvé pleti, která bude vypadat svěže. Věk je však neúprosný a vrásky se mohou na pokožce nepěkně podepsat. Naštěstí existuje péče, která nám pomáhá proti těmto projevům stárnutí bojovat. Nezapomínejte, že již po 25. roce je potřeba pleti věnovat zvláštní pozornost.

3. června 2016 |Krása

Jaké přednosti skrývá Marulový olej?

Oblíbili jste si přírodní oleje, které jsou velmi příjemné a navíc mají blahodárné účinky na naši pokožku? Seznamte se s marulovým olejem, který patří mezi nejnovější kosmetické hity. Stejně jako arganový olej jde o čistě přírodní kosmetický produkt, který má doslova multifunkční účinky.
16. února 2016 |Krása

Rozmazlujte se kosmetikou z Mrtvého moře

Oblíbená česká značka Sefiros přináší novou řadu kosmetických produktů, které pečují o naši pokožku. Výrobky z Mrtvého moře pochází původem z Izraele. Jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť, jsou 100% přírodní bez jakýchkoliv parfemací a dalších příměsí.
4. ledna 2016 |Krása

Najměte své pokožce osobního strážce, který na ni dohlídne

Nabídku kosmetických produktů značky Eucerin je opravdu široká. Seznamte se s praktickými novinkami od této oblíbené značky, která vyrábí kvalitní kosmetiku s léčivými účinky a stará se o vaši pleť nejen v zimním období.
Článků o stárnutí: 54
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 9

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz