Šperky nemusí být stejné, zkuste asymetrii

zpět

Baví váš šperky a rádi vymýšlíte nový styl? Co třeba vyzkoušet asymetrii šperků. Už dávno neplatí, že vše musí být podle pravidel. Naopak! Náušnice nemusí vypadat stejně, šperky lze různě vrstvit a míchat tak, aby výsledek byl zkrátka originální. Je to snadné a především zábavné.

Každá náušnice jiná

Jak říkaly naše babičky, „každý pes, jiná ves“. Přesně tak bychom mohli pojmenovat asymetrické šperky, které jsou různorodé a zaujmou na první pohled. Tento hit pochází z Itálie a velmi rychle si získal své oblíbence po celém světě, České republiky nevyjímaje. Mistrem v asymetrii je značka JwL Jewellery. Přináší náušnice, kdy každá je zcela jiná. Jednu náušnici zdobí perlička, druhá pouze září čirými zirkony v podobě záušnice.

Nechte vyniknout krásu šperků
Neméně krásné jsou stříbrné asymetrické náušnice s pravými bílými perlami a zirkony. Mimochodem pravé perly jsou dalším velkým trendem současné doby. Perly nepatří pouze do náhrdelníku, ale vypadají skvěle také v podobě náušnic.

Buďte kreativní
Asymetrii si však můžete vytvořit také sami. Stačí si vzít na každé ucho jinou náušnici, například jednu visací a druhou pecičku. Fantazii se meze nekladou a čím nápaditější budete, tím lépe.

Vrstvení šperků
Určitě znáte to těžké rozhodování, které šperky si dneska zvolit? Proč vybírat jen něco, když můžete mít prakticky všechno. Zkuste své šperky vrstvit a nebojte se je originálně kombinovat. Můžete rovnou vsadit na různé typy kovů. Už dávno neplatí, že žlutá a stříbrná k sobě nepatří. A pokud si vezmete tři náhrdelníky různé délky, docílíte zajímavého efektu. Ovšem vrstvení by mělo mít určitý řád. Můžete vybrat několik jednoduchých řetízků a na jeden navléci výraznější přívěsek, který na sebe strhne pozornost.

I náhrdelník si zaslouží vaši pozornost
Pohrát si lze také s krátkým náhrdelníkem. Můžete zvolit jeden krátký a druhý hodně dlouhý, dohromady se budou zajímavě doplňovat. Zajímavou asymetrii vám také mohou nabídnou i přívěsky, které krásně doplní váš styl.

V jednoduchosti je krása
Pokud se rozhodnete šperky různě kombinovat, pak vězte, že stále platí pravidlo, které poukazuje na to, že v jednoduchosti je krása. Stačí, aby jeden šperk byl dominantní, a všechny ostatní už jen podtrhnou celkový design. Originální a bohatě zdobený náhrdelník je natolik výrazný, že například náušnice mohou prakticky nenápadné. Stejně tak majestátní a bohatě zdobený náramek na sebe strhne všechnu pozornost.

Nebojte se broží
Dalším zajímavým trendem se staly brože. Nosily je naše babičky, maminky a nyní jsou opět v módě. Stačí je vetknout do klopy saka, na tričko, kabát, čepici či šálu a získáte tak originální trendy look. Naprosto jedinečné jsou brože „jelínci“ nebo „sovičky“, které budou také zajímavým dárkem.

alt. text


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz