Tipy na výlet

Výběr dle tématu

FilmDivadloTipy na výlet
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na výlet: 256
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 43
19. června 2017 |Volný čas

Zábavní park Tongo pro rodiny s dětmi

Pokud si chcete udělat hezký rodinný výlet a užít si zábavu s vašimi dětmi, navštivte rodinný zábavní park Tongo. Připraveno je mnoho atrakcí, které si děti doslova zamilují. Nechybí ani možnost občerstvení.
12. června 2017 |Volný čas

Průhonický park

Pohádková příroda pouze pár kilometrů od hlavního města - to je Průhonický zámecký park, ve kterém byla natočena řada pohádek. Jeden z největších přírodně krajinářských parků v Evropě s rozlohou 250 hektarů se nachází v členitém údolí meandrující říčky Botič.

6. června 2017 |Volný čas

Kouzelný Karlštejn

Hrad Karlštejn, gotický skvost na jihozápad od Prahy, nechal v roce 1348 vystavět Karel IV., aby zde uchoval vzácné korunovační klenoty. Na hradě Karlštejn můžete prozkoumat nejen české korunovační klenoty, sbírku svatých relikvií, ale také prožít svůj den "D" na Karlštejně.
26. května 2017 |Volný čas

Český Grand Canyon - Nová Amerika

Místo, kde se filmoval Limonádový Joe, ale také někdejší cílová stanice nepohodlných politických vězňů. To všechno jsou vápencové lomy Velká a Malá Amerika. Přijeďte poznat krásy Českého krasu, Karlštejna a okolí.
16. května 2017 |Volný čas

Království lesa na Lipně

Květen a červen je ideálním časem pro letošní první výlet na Lipno. Stezka korunami stromů Lipno je otevřena po celý rok, návštěvníci mohou krásně pozorovat probouzející se les z nezvyklého úhlu pohledu nebo i vzdálené alpské vrcholky. Kromě jiného je navíc nově připraven rodinný park Království lesa.
8. května 2017 |Volný čas

Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska

Pokud hledáte originální výlet a zajímavý zážitek pro celou rodinu, zkuste Peklo u Hlinska. Jedná se o stylový projekt v pekelném stylu, který potěšení především mladší návštěvníky. Celý výlet pak můžete zakončit v netradiční restauraci Pekelný Šenk a ochutnat místní speciality.
Tipů na výlet: 256
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 43

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz