Tipy na výlet

Výběr dle tématu

FilmDivadloTipy na výlet
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na výlet: 276
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 46
28. března 2018 |Volný čas

Velikonoce na Lipně

Velikonoční svátky jsou pro mnoho lidí skvělou příležitostí pro první krátkou jarní dovolenou. Čtyři dny na přelomu března a dubna k tomu přímo lákají. U Stezky korunami stromů Lipno bude probíhat tradiční pletení pomlázek a chybět nebudou ani tvořivé dílny pro nejmenší děti.

21. března 2018 |Volný čas

Mirakulum - výprava do země zábavy i poznání

Prožijte aktivní den plný relaxu a zábavy v Mirakulu - zábavně-naučném parku, který se rozprostírá na ploše 7 hektarů. Pohádková země poznání a zábavy pro děti do 15let, aktivní a odpočinkové zóny pro jejich rodiče. Nudit se rozhodně nebudete.

7. března 2018 |Volný čas

Lumparium - svět lumpáren a zábavy

Zavítejte o víkendu, nebo ve všedních dnech s dětmi do největšího dětského centra v Pardubicích. Součástí centra je kavárna s občerstvením a dvě herní zóny určené pro děti do 12 let. Můžete se těšit na dobrou kávu a děti mohou vyzkoušet skluzavku, tobogán, lanovku, spider věž, střílecí děla, trampolíny a elektrická autíčka.

21. února 2018 |Volný čas

Čokoládový festival 2018

Čokoládový festival je událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se nejen skvěle pobavit, ale také si pochutnat a případně se něco málo přiučit vaření s čokoládou. Součástí akce jsou degustace, workshopy, kreativní vaření s čokoládou, stánkový prodej, historie čokolády.

14. února 2018 |Volný čas

Jak oslavit Sv. Valentýna?

Nechte se inspirovat našimi tipy, jak potěšit vaši drahou polovičku, abyste mohli hezky oslavit svátek všech zamilovaných. Utečte z každodenního shonu a všednosti na kouzelné místo, které vám učaruje a kde budete mít dostatek času jeden pro druhého, zamluvte místo v luxusní restauraci, nebo připravte domácí romantiku, fantazii se meze nekladou...

29. ledna 2018 |Volný čas

Plesová sezóna v Rakousku

Země, ve které si lidé kulturní události užívají plnými doušky, se letos ponese ve tříčtvrtečním taktu. Plesová sezona v Rakousku bývá dokonce nazývána pátým ročním obdobím - a to především kvůli hojnosti plesů a jedinečné atmosféře, která v jejich průběhu vládne.

Tipů na výlet: 276
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 46

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz