Tipy na výlet

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na výlet: 285
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 48
4. července 2018 |Volný čas

Lipno - dokonalý mix zážitků pro celou rodinu

Lipno vám nabídne dokonalý mix zážitků pro celou rodinu. Přesvědčte se sami. Kromě Stezky korunami stromů a Království lesa se nově můžete projet speciální cyklotrasou Floutrejl, nebo se kochat Ptačí stezkou. Nechte se zlákat.

21. června 2018 |Volný čas

Safari Park Zoo Dvůr Králové

Udělejte si čas a naplánujte si výlet do Safari parku Dvůr Králové. Poznejte život zvířat z blízka, prožijte nevšední zážitky, zůčastněte se zajímavých workshopů, nebo rovnou přenocujte. Safari park nabídne celodenní zábavu nejen rodinám s dětmi. A na výlet můžete vzít i svého psa.

14. června 2018 |Volný čas

Burger festival 2018

Každoročně se můžete těšit na Burger festival, a to v několika městech po republice. Máte možnost ochutnat spoustu burgerů tradičních, vegetariánských či veganských nebo třeba bezlepkových. Labužníci pak mohou zkusit burgery exotické, a to například japonské či indické.

20. května 2018 |Volný čas

Farmapark Soběhrdy - vše pro milovníky zvířat

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z celého světa a můžete strávit celý den v dokonalém souladu s přírodou. Areál leží v malebném údolí, kde je čerstvý vzduch a budete si zde připadat jako byste se ocitli v pravé podhorské přírodě. A to vše jen kousek od Prahy.
15. května 2018 |Volný čas

Králičí ostrov a Dračí lodě na Lipně

Užijte si vodní radovánky naplno. Lipno si pro vás i v tomto roce připravilo další atraktivní aktivity, které vám nabídnou plno nových zážitků. Je to ideální příležitost pro rodiny s dětmi, aby si hezky mohli užít společný čas.
5. května 2018 |Volný čas

Cyklostezky v Rakousku pro celou rodinu

Cestování na kolech po Rakousku je ideální příležitost, jak naplnit rodinnou dovolenou aktivním pohybem a zároveň objevovat přírodní krásy rakouské krajiny. Dopřejte si zasloužený relax a užijte si svoji dovolenou naplno.

Tipů na výlet: 285
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 48

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz