Valentýnské menu

zpět

Svátek svatého Valentýna, všech zamilovaných, se blíží. Proto neváhejte a promyslete, jak svou drahou polovičku příjemně překvapit. Co třeba romantický večer spojený s dobrou večeří? Nabízíme inspiraci.

Láska prochází žaludkem
Vybírejte ze seznamu téměř 50ti restaurací, kde nabízejí speciální Valentýnské menu, které nejen dobře vypadá a také chutná, a v některých případech obsahuje speciální afrodiziakální složky, jako jsou například ústřice, nebo černý lanýž. Nechte se zlákat a dopřejte si romantiku v pravém slova smyslu.

Dopřejte si to nejlepší

Připravena jsou menu o několika chodech, která pro vás v mnoha případech budou vařit skuteční mistři šéfkuchaři. Valentýn je den, kdy si zasloužíte být vzájemně rozmazlováni.

Kdy:
Přesný termín najdete v detailu každé zmíněné restaurace, která Valentýnské menu často nabízí také pár dní předem a pár dní po sv.Valentýnu.

Seznam restaurací najdete na:
www.restu.cz/valentyn
Můžete pohodlně filtrovat podle měst, ceny, nebo stylu kuchyně a také hodnocení.

Nechte si chutnat ;-)

Tip:
Dopřejte své drahé polovičce skutečně maximální pozornost v podobě pečující kosmetiky z růží od značky Weleda. V termínu 1.2.-28.2.2017 jí můžete zakoupit za zvýhodněnou 20% slevu. Více na www.vivantis.cz.

alt. text


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz