Volný čas

Výběr dle tématu

FilmDivadloTipy na výlet
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 827
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 138
10. listopadu 2017 |Tipy na výlet

European Theatre Night 2017

European Theatre Night prezentuje divadlo tvořivým způsobem v netradiční formě vždy třetí listopadovou sobotu již od roku 2008. Tato noc otevřených divadel a výjimečných zážitků proběhne letos 18. listopadu 2017 v deseti evropských státech.
2. listopadu 2017 |Tipy na výlet

Pohodový podzimní výlet za lahodným vínem

Burgenland je nejvýznamnější vinařskou oblastí v Rakousku. Vedou jím hned tři vinné trasy. Návštěvníci této malé spolkové země je nemohou minout, protože není snad jediná burgenlandská vesnice, kde by se nevyrábělo výborné víno.
25. října 2017 |Výstavy

Designblok 2017 - Prague Design and Fashion Week

Designblok se orientuje na design a všechny jeho oblasti. Mimo interiérových expozic se tu návštěvníci setkávají s prezentacemi šperků, oděvů i užitkového designu od těch nejlepších českých návrhářů. Své instalace představí v termínu 26. - 30. října 2017 v prostorách Výstaviště Praha Holešovice.

17. října 2017 |Výstavy

Manolo Blahnik – The Art of Shoes

Nechte se zlákat kouzlem jedinečné výstavy, která jistě potěší každou ženu a každou milovnici bot. Manolo Blahnik je ve světě luxusní obuvi pojem. Jeho boty obouvají ty nejznámější celebrity z celého světa. Vybrané kousky, přesněji 212 párů, můžete nyní zhlédnout na výstavě přímo v Praze.

10. října 2017 |Výstavy

Festival čokolády v Táboře

4. ročník prestižního Festivalu čokolády v Táboře nabídne bohatý program pro všechny věkové kategorie a přivítá spousty vzácných a zajímavých hostů. Hlavní program se odehrává na Starém městě v prostorách historické Střelnice, ale vstupenky vám platí také do Muzea čokolády a marcipánu přímo v historickém centru.

1. října 2017 |Výstavy

Objevte Prahu v novém světle - Signal Festival

Praha po setmění opět ožije světlem! Festival videomappingu a světelného umění Signal Festival rozsvítí v říjnu historické centrum Prahy tak, jak ho neznáte. Přehlídka nových technologií oživí Staroměstské náměstí, palác U hybernů, Ovocný trh nebo třeba Kampu. Můžete s námi projít i pražská zákoutí, která na turistických mapách nenajdete.

Tipů na volný čas: 827
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 138

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz