Volný čas

Výběr dle tématu

FilmDivadloTipy na výlet
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 846
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 141
28. března 2018 |Tipy na výlet

Velikonoce na Lipně

Velikonoční svátky jsou pro mnoho lidí skvělou příležitostí pro první krátkou jarní dovolenou. Čtyři dny na přelomu března a dubna k tomu přímo lákají. U Stezky korunami stromů Lipno bude probíhat tradiční pletení pomlázek a chybět nebudou ani tvořivé dílny pro nejmenší děti.

21. března 2018 |Tipy na výlet

Mirakulum - výprava do země zábavy i poznání

Prožijte aktivní den plný relaxu a zábavy v Mirakulu - zábavně-naučném parku, který se rozprostírá na ploše 7 hektarů. Pohádková země poznání a zábavy pro děti do 15let, aktivní a odpočinkové zóny pro jejich rodiče. Nudit se rozhodně nebudete.

14. března 2018 |Výstavy

Brno Fashion Market

Zajímá vás dění v nezávislé módě? Pak je pro vás Mint fresh markets určitě zajímavým tipem. Udělejte si čas a navštivte designové trhy s originální módou, šperky, doplňky a delikatesami.
7. března 2018 |Tipy na výlet

Lumparium - svět lumpáren a zábavy

Zavítejte o víkendu, nebo ve všedních dnech s dětmi do největšího dětského centra v Pardubicích. Součástí centra je kavárna s občerstvením a dvě herní zóny určené pro děti do 12 let. Můžete se těšit na dobrou kávu a děti mohou vyzkoušet skluzavku, tobogán, lanovku, spider věž, střílecí děla, trampolíny a elektrická autíčka.

1. března 2018 |Výstavy

Cestovatelský festival Kolem světa

Země všech kontinentů, padesát komentovaných projekcí, fotografie z nedostupných míst světa, cestovatelská setkání, zahraniční hosté. To vše i mnohem víc přináší největší cestovatelský svátek v České republice – festival Kolem světa.

21. února 2018 |Tipy na výlet

Čokoládový festival 2018

Čokoládový festival je událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se nejen skvěle pobavit, ale také si pochutnat a případně se něco málo přiučit vaření s čokoládou. Součástí akce jsou degustace, workshopy, kreativní vaření s čokoládou, stánkový prodej, historie čokolády.

Tipů na volný čas: 846
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 141

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz