Volný čas

Výběr dle tématu

FilmDivadloTipy na výlet
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 805
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 135
28. března 2017 |Výstavy

Jarní výstava skalniček

Uprostřed rušného města se ocitnete v klidném ráji plném květin a zeleně. Nejen vystavované květiny jsou okrasou místa, ale i krásně upravené zahrady. Klub skalničkářů Praha pořádá výstavu vzácných raně kvetoucích skalniček a cibulovin v výstavním areálu zahrady vedle Faustova domu na Karlově náměstí v Praze.

18. března 2017 |Tipy na výlet

Cestovatelský festival Kolem světa

Země všech kontinentů, padesát komentovaných projekcí, fotografie z nedostupných míst světa, cestovatelská setkání, zahraniční hosté. To vše i mnohem víc přináší největší cestovatelský svátek v České republice – festival Kolem světa.

12. března 2017 |

Kurz vaření vege-burger

Jak připravit zdravé a chutné jarně laděné pomazánky pro děti i dospělé, které jsou plné zeleniny a chutnají všem. Kurz vaření vede výživová poradkyně, lektorka kurzů zdravého vaření a autorka kuchařky Výživou ke změně Zuzana Komůrková.

2. března 2017 |Tipy na výlet

Podlehněte kouzlu degustací

Pokud rádi ochutnáváte různé druhy kávy, vína a čokolády, právem se můžete považovat za gurmána. Poznáte opojné vůně, chuti a ucítíte jedinečné aroma skutečně kvalitních surovin. Degustace jsou pro vás to pravé.

21. února 2017 |Tipy na výlet

Exkurze na Letišti Praha

Letiště Praha je místem, kde můžete načerpat atmosféru dálek a poznání. Místem, které inspiruje k objevování nového. Zajímají vás letadla a letecký provoz? Viděli jste již start letadla nebo přistání přímo u přistávací dráhy? Víte, co vše se musí udělat po příletu či před odletem? Máte představu, kolik leteckých společností létá do Prahy?

11. února 2017 |Výstavy

Čokoládový festival 2017

Čokoládový festival je událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se nejen skvěle pobavit, ale také si pochutnat a případně se něco málo přiučit vaření s čokoládou. Součástí akce jsou degustace, workshopy, kreativní vaření s čokoládou, stánkový prodej, historie čokolády.

Tipů na volný čas: 805
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 135

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz