Výstavy

Výběr dle tématu

FilmDivadloTipy na výlet
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na výstavy: 132
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 22
14. března 2018 |Volný čas

Brno Fashion Market

Zajímá vás dění v nezávislé módě? Pak je pro vás Mint fresh markets určitě zajímavým tipem. Udělejte si čas a navštivte designové trhy s originální módou, šperky, doplňky a delikatesami.
1. března 2018 |Volný čas

Cestovatelský festival Kolem světa

Země všech kontinentů, padesát komentovaných projekcí, fotografie z nedostupných míst světa, cestovatelská setkání, zahraniční hosté. To vše i mnohem víc přináší největší cestovatelský svátek v České republice – festival Kolem světa.

25. října 2017 |Volný čas

Designblok 2017 - Prague Design and Fashion Week

Designblok se orientuje na design a všechny jeho oblasti. Mimo interiérových expozic se tu návštěvníci setkávají s prezentacemi šperků, oděvů i užitkového designu od těch nejlepších českých návrhářů. Své instalace představí v termínu 26. - 30. října 2017 v prostorách Výstaviště Praha Holešovice.

17. října 2017 |Volný čas

Manolo Blahnik – The Art of Shoes

Nechte se zlákat kouzlem jedinečné výstavy, která jistě potěší každou ženu a každou milovnici bot. Manolo Blahnik je ve světě luxusní obuvi pojem. Jeho boty obouvají ty nejznámější celebrity z celého světa. Vybrané kousky, přesněji 212 párů, můžete nyní zhlédnout na výstavě přímo v Praze.

10. října 2017 |Volný čas

Festival čokolády v Táboře

4. ročník prestižního Festivalu čokolády v Táboře nabídne bohatý program pro všechny věkové kategorie a přivítá spousty vzácných a zajímavých hostů. Hlavní program se odehrává na Starém městě v prostorách historické Střelnice, ale vstupenky vám platí také do Muzea čokolády a marcipánu přímo v historickém centru.

1. října 2017 |Volný čas

Objevte Prahu v novém světle - Signal Festival

Praha po setmění opět ožije světlem! Festival videomappingu a světelného umění Signal Festival rozsvítí v říjnu historické centrum Prahy tak, jak ho neznáte. Přehlídka nových technologií oživí Staroměstské náměstí, palác U hybernů, Ovocný trh nebo třeba Kampu. Můžete s námi projít i pražská zákoutí, která na turistických mapách nenajdete.

Tipů na výstavy: 132
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 22

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz