Výstavy

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na výstavy: 135
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 23
1. června 2018 |Volný čas

Legendy - motoristická slavnost

Tradiční a oblíbená slavnost pro všechny milovníky motorismu i letos proběhne na pražském Výstavišti. Ke zhlédnutí bude připraveno více než 1000 exponátů, mezi nimi samozřejmě nebudou chybět i unikátní exponáty, stejně jako exkluzivní novinky známých automobilových značek.
10. května 2018 |Volný čas

Bonsaje v Botanické zahradě Praha

I v letošním roce budou v Japonské zahradě vystaveny desítky unikátních bonsají. Bonsaje zasazené do typických plochých keramických misek se poprvé objevily před dvěma tisíci lety. Přijďte obdivovat umění našich i zahraničních vystavovatelů.

25. dubna 2018 |Volný čas

10 tipů, kam vyjet za rozkvetlými rododendrony

Rododendrony, česky zvané pěnišníky, rozzáří květen všemi barvami. K nám se dostaly ze své domoviny v Číně a jsou pěstovány v mnoha druzích a odrůdách. Právě teď kvetou bíle, růžově, fialově, červeně, žlutě či oranžově. Vydat se za nimi můžete do některé z botanických zahrad, zámeckých parků nebo arboret.

14. března 2018 |Volný čas

Brno Fashion Market

Zajímá vás dění v nezávislé módě? Pak je pro vás Mint fresh markets určitě zajímavým tipem. Udělejte si čas a navštivte designové trhy s originální módou, šperky, doplňky a delikatesami.
1. března 2018 |Volný čas

Cestovatelský festival Kolem světa

Země všech kontinentů, padesát komentovaných projekcí, fotografie z nedostupných míst světa, cestovatelská setkání, zahraniční hosté. To vše i mnohem víc přináší největší cestovatelský svátek v České republice – festival Kolem světa.

25. října 2017 |Volný čas

Designblok 2017 - Prague Design and Fashion Week

Designblok se orientuje na design a všechny jeho oblasti. Mimo interiérových expozic se tu návštěvníci setkávají s prezentacemi šperků, oděvů i užitkového designu od těch nejlepších českých návrhářů. Své instalace představí v termínu 26. - 30. října 2017 v prostorách Výstaviště Praha Holešovice.

Tipů na výstavy: 135
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 23

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz