Výstavy

Výběr dle tématu

FilmDivadloTipy na výlet
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na výstavy: 121
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 21
22. dubna 2017 |Volný čas

Svátek růžových vín

Sezona růžových vín už klepe na dveře. Taky se už nemůžete dočkat nádherných prosluněných teplých dnů, kdy si společně s přáteli u venkovního grilování dáte skleničku nebo dvě, vynikajícího růžového vína původem z Moravy nebo z Čech? Pojďte s námi na Pražský hrad oslavit největší Svátek růžových vín u nás.

2. dubna 2017 |Volný čas

Velikonoce v Jilemnici

Výstava v Krkonošském muzeu Správy KRNAP v Jilemnici s velikonoční tematikou. Velikonoce se jako nejvýznamnější křesťanské svátky hluboko zapsaly do dějin evropské kultury i myšlení. Nově otevřená výstava je představí z několika základních rovin – křesťanské, lidové, měšťanské a komerční.

28. března 2017 |Volný čas

Jarní výstava skalniček

Uprostřed rušného města se ocitnete v klidném ráji plném květin a zeleně. Nejen vystavované květiny jsou okrasou místa, ale i krásně upravené zahrady. Klub skalničkářů Praha pořádá výstavu vzácných raně kvetoucích skalniček a cibulovin v výstavním areálu zahrady vedle Faustova domu na Karlově náměstí v Praze.

11. února 2017 |Volný čas

Čokoládový festival 2017

Čokoládový festival je událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se nejen skvěle pobavit, ale také si pochutnat a případně se něco málo přiučit vaření s čokoládou. Součástí akce jsou degustace, workshopy, kreativní vaření s čokoládou, stánkový prodej, historie čokolády.

7. prosince 2016 |Volný čas

Dyzajn market zima 2016

Druhý prosincový víkend se Dyzajn market poprvé rozprostře na Náměstí Václava Havla. Dva víkendy 10.-11.12. a 17.-18.12. po sobě se až 300 designérů, autorů, tvůrců a výtvarníků sejde pod jednou “střechou” a představí svoji tvorbu široké veřejnosti.

20. října 2016 |Volný čas

Designblok - Prague Design and Fashion Week

Designblok je výběrová mezinárodní přehlídka současného designu nábytku, průmyslového designu, bytových doplňků, svítidel, módy a šperku. Designblok v Praze nabídne výstavy, zajímavé prezentace a inspirativní nápady.

Tipů na výstavy: 121
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 21

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz