Výstavy

Výběr dle tématu

FilmDivadloTipy na výlet
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na výstavy: 130
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 22
25. října 2017 |Volný čas

Designblok 2017 - Prague Design and Fashion Week

Designblok se orientuje na design a všechny jeho oblasti. Mimo interiérových expozic se tu návštěvníci setkávají s prezentacemi šperků, oděvů i užitkového designu od těch nejlepších českých návrhářů. Své instalace představí v termínu 26. - 30. října 2017 v prostorách Výstaviště Praha Holešovice.

17. října 2017 |Volný čas

Manolo Blahnik – The Art of Shoes

Nechte se zlákat kouzlem jedinečné výstavy, která jistě potěší každou ženu a každou milovnici bot. Manolo Blahnik je ve světě luxusní obuvi pojem. Jeho boty obouvají ty nejznámější celebrity z celého světa. Vybrané kousky, přesněji 212 párů, můžete nyní zhlédnout na výstavě přímo v Praze.

10. října 2017 |Volný čas

Festival čokolády v Táboře

4. ročník prestižního Festivalu čokolády v Táboře nabídne bohatý program pro všechny věkové kategorie a přivítá spousty vzácných a zajímavých hostů. Hlavní program se odehrává na Starém městě v prostorách historické Střelnice, ale vstupenky vám platí také do Muzea čokolády a marcipánu přímo v historickém centru.

1. října 2017 |Volný čas

Objevte Prahu v novém světle - Signal Festival

Praha po setmění opět ožije světlem! Festival videomappingu a světelného umění Signal Festival rozsvítí v říjnu historické centrum Prahy tak, jak ho neznáte. Přehlídka nových technologií oživí Staroměstské náměstí, palác U hybernů, Ovocný trh nebo třeba Kampu. Můžete s námi projít i pražská zákoutí, která na turistických mapách nenajdete.

25. září 2017 |Volný čas

Dýňový svět na farmě na Vysočině

Dýňový svět se na farmě v Leštině na Vysočině otevírá každý podzim. Můžete si prohlédnout více než 30 druhů dýní, které jsou určené na vaření i dekoraci. Dýně jsou vyrovnané do různých tvarů, doplněné bludištěm v topinamburech a dalšími agro atrakcemi.

15. září 2017 |Volný čas

Vinobraní na Pražském hradě

Na 12. ročníku Vinobraní na Pražském hradě se můžete těšit na čerstvou hroznovou šťávu právě vylisovanou na replice historického ručního lisu, pravý moravský burčák, degustaci vín v Míčovně Pražského hradu aj. Připraven je i bohatý program pro rodiny s dětmi.
Tipů na výstavy: 130
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 22

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz