Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 142
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 24
12. června 2017 |

Nekompromisní štěstí v životě - Enjoying

Pokud se nám v životě nedaří nebo se dlouhodobě cítíme špatně, není něco v pořádku. Svou vlastní psychiku i osud se můžeme naučit ovládat. Jako lidské bytosti totiž dokážeme mnohem více, než si myslíme… Vyzkoušejte to sami.

22. března 2017 |

4 věci, které dělat, abyste přilákali štěstěnu na svou stranu

Existují lidé, kteří uvádějí, že trvale zažívají štěstí nebo smůlu. Psycholog Richard Wiseman několik let tyto šťastné i nešťastné jedince zkoumal a dokázal, že my sami máme na své štěstí nebo smůlu zásadní vliv. Pozoruhodné je, že většina z účastníků jeho výzkumu navzdory tomu věřila, že za to dobré nebo špatné, co se jim v životě stalo, mohla náhoda.

9. listopadu 2016 |

Když láska bolí

Už odnepaměti básnici a umělci ve svých dílech spojují lásku s bolestí. Pravděpodobně mnoho z nás ví, nebo zažilo to, čemu se v naší společnosti poeticky říká „zlomené srdce“, a všichni z nás jsme plakali, jakožto reakci na ztrátu lásky. Může však pocit ztracené lásky, nebo ztráta milované osoby způsobit opravdovou fyzickou bolest?

19. září 2016 |

Jak v těhotenství předejít vzniku strií

Vzniku strií nahrává taktéž i genetika, nicméně, ani ta není všemocná, takže pokud se objevily jizvy na břiše Vaší maminky, neznamená to, že postihnou i Vás. Níže si vysvětlíme, jak kůži ochránit. Mysleme však na to, že je třeba zabrat od samého začátku a ne až v posledním trimestru.

1. srpna 2016 |

Partner u porodu

V posledních letech se muži stávají průvodci svých těhotných žen. Chodí s nimi do poraden, na kurzy pro těhotné a jsou jim oporou při porodech. To jsou životní zkoušky, při nichž by se měli partneři dělit o své emoce a prožitky, pomůže jim to k prohloubení vztahu.
13. června 2016 |

Bohové musejí být šílení, aneb co Vám porodník neřekne..

Studium doporučení WHO (Světová zdravotnická organizace) pro porodní praktiky, vznikající na základě dlouhodobých studií, mne přinutilo k zamyšlení. Proč porodníci tato doporučení nerespektují? Proč si hrají na Bohy v bílých pláštích?
Článků o vztazích a sexu: 142
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 24

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeemailový zpravodaj E-mailový zpravodaj

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových článcích a zajímavých tipech na nákup.


Často hledáte Často hledáte
provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz