Zábavní park Dinopark

zpět

Stejně jako každý rok se i letos otevírají brány do druhohor ve všech 5ti Dinoparcích v České republice. Znovu se tak zpřístupňuje dobrodružná cesta do druhohor mezi statickými i robotnickými modely dinosaurů v životních velikostech v přírodních dekoracích, s dětskými atrakcemi i naučnými stezkami.

DinoParky vstupují do sezóny 2015 s mnoha úpravami a vylepšeními!Nádherné nové scény a modely dinosaurů, stejně tak i propracované dekorace připomínající druhohorní přírodu čekají od dubna na své první odvážné a zvídavé návštěvníky.

Kromě interiéru a exteriéru můžete navštívit 3D kino Dinoaquarium - díky novému panoramatickému filmu, který je v ceně vstupenky, podíváte pod hladinu divokých druhohorních moří, kde čeká nepřeberné množství nástrah a nebezpečí. Pokud si myslíte, že byl obávaný prehistorický Megalodon jediným neohroženým predátorem své doby, přijďte se podívat co dokáže skutečný vládce moří, Kronosaurus! Film včetně hudby a průvodního slova byl vyráběn speciálně pro DinoPark a je promítán pouze zde.

Cesta do minulosti Země je malý pavilon se skutečnými artefakty z dávných dob od starohor až po dnešek. Můžete tak obdivovat skutečného třetihorního škorpiona, otisk křídel pravěkých vážek, fosílie přesliček nalezených na našem území, imitaci skutečného paleontologického výkopu a mnoho dalšího.

Od kdy a kde:
DinoPark Zoo Plzeň - 1. 4.
DinoPark Harfa Praha - 2. 4.
DinoPark Plaza Liberec - otevřeno celoročně
DinoPark Ostrava - 4. 4.
DinoPark Zoopark Vyškov - 4. 4.

Otevírací doba:
otevřeno denně 09:00 - 18:00 (poslední vstup v 17:30)

Vstupenky:
Dospělí 150 Kč
Děti 3-15 let 100 Kč
Děti do 3 let zdarma
Rodina (2+2) 400 Kč

Více informací (a zdroj foto):
www.dinopark.cz

alt. textvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz