Získejte postavu vašich snů bez bolesti a rekonvalescence

zpět

Získejte postavu snů bez bolesti a rekonvalescence!
Která žena by nechtěla ubrat pár centimetrů v některých partiích? Ať už je vaší problematickou oblastí břicho, boky, zadeček či stehna, přebytečný tuk na kráse nikomu nepřidá. V případě, že se nemůžete tuku zbavit ani cvičením či dietami, jediné efektivní řešení představuje liposukce. Klasická liposukce však představuje invazivní zákrok s nutností rekonvalescence a proto mnoho žen odrazuje. Přesto existuje alternativa, která se ve světě těší stále větší oblibě – ultrazvuková liposukce pomocí přístroje VASER Lipo®!

Co je to VASER Lipo®?
VASER Lipo® představuje revoluční novinku v oblasti plastické a estetické chirurgie. Liposukce pomocí tohoto přístroje je zcela bezbolestná, rychlá a bez jakýchkoli modřin a otoků. VASER Lipo® funguje na základě ultrazvuku. Ten proniká pokožkou k tukovým buňkám, které zničí bez toho, aby poškodil okolní tkáně. Díky této výjimečné šetrnosti se u ultrazvukové liposukce VASER Lipo® obejdete bez rekonvalescence. Potvrzením kvality VASER Lipo® je jeho schválení americkou institucí FDA (Food and Drug Administration).

Štíhlé tělo a krásná pokožka již po jediném ošetření
Ultrazvuková liposukce VASER Lipo® přináší ještě více výhod než jen odstranění přebytečného tuku. Je dokázáno, že příznivě ovlivňuje také pevnost pokožky v ošetřované oblasti. Díky působení ultrazvuku se po zákroku kůže rychle stáhne a zůstane hladká a pevná, nikoli uvolněná a ochablá jako u jiných metod liposukce.

Jaké jsou výhody VASER Lipo® oproti ostatním technikám?
• Výrazně kratší doba rekonvalescence
• Možnost ošetření více oblastí při jednom zákroku
• Naprosto bez bolesti, modřin a otoků
• Návrat do běžného života již po 2 dnech
• Zpevnění a vypnutí pokožky v ošetřené oblasti
• Lepší výsledky v drobných oblastech (paže, kolena, podbradek)
• Okamžitě viditelný výsledek zákroku

Pro koho je ultrazvuková liposukce VASER Lipo® vhodná?
VASER Lipo® je efektivním řešením pro každého, ženy i muže, koho trápí nadbytečný tuk nahromaděný v určité oblasti. Jelikož není ultrazvuková liposukce řešením obezity, je vhodná pro odstranění tuku, kterého se nemůžete zbavit ani cvičením či dietou. Ideálním pacientem je tak osoba, která je celkově štíhlá, s konkrétní problematickou oblastí. Zákrok mohou podstoupit jen klienti ve stabilizovaném zdravotním stavu.

Pro více informací navštivte www.vaserlipo.cz.

alt. text





Komerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujeme



provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz