Zlepšete svůj milostný život díky kvalitní matraci

zpět

Která z nás by si dnes našla jen tak čas na svého partnera, když ve všední dny máme sotva chuť na to, abychom mu ještě vařily večeři. Každá žena si ale může zorganizovat domácí podmínky tak, aby sebe ani partnera nezanedbávala. Opomíjený milostný život prokazatelně způsobuje deprese. Proto je třeba s tím něco udělat.

Vymezte si čas
I když býváte z práce utahaná, existuje určitě alespoň jeden den v týdnu, který můžete trávit s partnerem společně. Na danou dobu naplánujte program a děti odevzdejte babičce. Psychicky se s mužem vzájemně naladíte na vymezenou dobu, kdy si sebe užijete navzájem. Bez myšlenek na povinnosti se tím spíš uvolníte a váš milostný život bude oživen.

Pozor na levné matrace

Snad skoro každý pár zná ten nepříjemný pocit zaboření se do postele při milostném aktu. Všechno se samozřejmě odvíjí od kvality lůžka. Levné matrace mohou milostný zážitek značně pochroumat. Zkuste matrace z paměťové pěny, které mají ten správný poměr měkkosti a tvrdosti. Nenechte si překazit zážitky s partnerem díky nekvalitnímu lůžku s nízkou životností. Raději dejte šanci například matracím Dormeo, na kterých se vaše váha rozprostře rovnoměrně.

V přítmí ložnice zapojte svou fantazii
Pokud se ráda s partnerem zdržujete v ložnici, můžete navodit tu pravou atmosféru díky vhodnému osvětlení. Jednak dobré světlo zalichotí vaší postavě a také nasměruje náladu tím správným směrem. Světlo by mělo být tlumené, nejlépe aby vycházelo z více zdrojů. Vyhněte se ale geometrickým lampám a dejte přednost organickým tvarům. S výběrem té pravé matrace pro život můžete začít zde.

Nezapomeňte si vyprávět o svých fantaziích a uskutečňujte je nejen v prostředí ložnice. Základem každého zdravého vztahu je přeci komunikace. Nebojte se vyjevit svoje přání partnerovi.
Komerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz