10 dětských rájů na sněhu – Tyrolsko vede!

zpět

Lyžovací sezóna je v plném proudu. Připravili jsme pro vás přehled těch nejlepších míst pro rodiny s dětmi. Kromě skvělých sjezdovek daná místa nabízejí například výhody v podobě skipasů pro děti zdarma, celodenní hlídání dětí, dětské atrakce, dětské sjezdovky s vleky atd. Užijte si zimu naplno!

1. SERFAUS-FISS-LADIS

Tyrolský lyžařský areál má již roky své místo v každém žebříčku, pokud jde o resorty vhodné pro rodiny s dětmi. Střediska v okolí Serfaus, Fiss a Ladis jsou v nabídce pro děti nepřekonatelné. S atrakcemi jako jsou dětská louka, Bertův dětský svět, Murmlipark, indiánský svět a dinosauří les na sjezdovce anebo dětský parkur se sněžným skútrem, si děti v každém věku užijí pořádnou dávku zábavy a akce.

2. LEDOVEC STUBAI
Sněžný svět BIG Family nad Neustiftem nabízí kompletní balíček pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Hlavní atrakcí je BIG Family Ski-Camp na ledovci Stubai s odděleným a láskyplně vybaveným dětským světem, cvičnými vleky, „mini zemí”, dětskou restaurací a vnitřní školkou v horní stanici lanovky Gamsgarten.

3. MEIRINGEN-HASLIBERG
Lyžařská houpačka v Berner Oberlandu má právo se pyšnit švýcarskou pečetí „Familien willkommen” (rodiny vítány). Skihäsliland je jedním z nejlepších dětských areálů Švýcarska, který nabízí mírné cvičné a zábavné svahy, kobercové vleky a vesničku s iglú. Kromě toho najdete v tomto oblíbeném středisku také rodinnou restauraci a zábavný „Junior Funpark”.

4. ZILLERTAL ARÉNA
Zábavný maskot FUNty vítá nováčky na lyžích v místech Zell am Ziller, Gerlos, Krimml a Wald-Königsleiten. Velký žlutý slon je symbolem pro lyžařský střediska v údolí, která jsou vhodná pro rodiny s dětmi a nabízí velkorysý areál jak pro začátečníky tak i děti a má dokonce vlastní mateřské školy. Nabídku plnou akce pro celou rodinu rozšiřuje ještě Alpen-Achterbahn Aréna Coaster v Zellu.

5. SCHMITTENHÖHE ZELL AM SEE
Schmitten je rodinná hora v Pinzagu. V dětském lyžařském světě si vyzkouší malí lyžaři své první krůčky na lyžích společně s drakem Schmidolinem a k dispozici jim je kobercový vlek a také dračí tunel. Na zkušenější děti čekají v „dračím parku” vlny a slalom s brankami. Jištěné sedačkové lanovky s dětskou pojistou jsou zde také. Třešničkou na dortu jsou XXL funslope a zábavný areál a trať, kde se můžete nechat natočit. Kromě toho najdete v Zellu mnoho oceněných dětských hotelů.

6. HOCHOETZ
Lyžařský region Hochoetz v Ötztalu boduje relativně nízkými cenami na chatách a také přehledným střediskem se 41 km sjezdovek. Pro malé návštěvníky je zde připraven dětský svět, cvičené svahy, celodenní opatrování dětí a také vnitřní místnosti pro odpočinek a na hraní. Třešničkou na sjezdovce je speciální funpark pro následovníky freestyleu a dětský parkur k naučení a poznání divokých zvířat.

7. ALMENWELT LOFER

Lyžařské louky Lofer v salzburském Saalachtalu byly již vícekrát označeny jako „rakouské lyžařské středisko vhodné pro rodiny s dětmi”. Sjezdovky o celkové délce 46 km jsou dostatečně široké a na děti tu čekají dva dětské světy. Rodiče se nemusí o své děti bát ani na lanovce, protože sedačková lanovka Schwarzeck je vybavena automaticky se zavírající konzolí a má také zónu se zpomalenou jízdou. K tomu se nabízí také výhodné rodinné skipasy ve všech kategoriích.

8. ARBER V BAVORSKÉM LESE
Středisko na Velkém Javoru je klasickým místem pro rodiny: není příliš velké, nabízí cvičné svahy se čtyřmi vleky, je dobře přehledné a najdete zde dobrý poměr ceny a služeb. V dětském světě ArBär-Kinderland jsou pro děti k dispozici medvědí maskot a rodinný cross-park, který je vhodný jak pro děti, tak i pro jejich rodiče.

9. ALPE DI SIUSI
Alpe di Siusi je známé rodiny vítající středisko v Jižním Tyrolsku. Velky jsou zde vybavené dětskou pojistkou a mnoho dětských oblastí zve k zábavné výuce lyžování. Mimo jiné zde děti vítá malá a roztomilá čarodějnice Nix, která pomůže dětem při správné orientaci a dá jim tipy ohledně bezpečnosti. Speciálně pro děti je zde více zábavných parků a tratě, na kterých si lze nechat změřit čas.

10. VALFRÉJUS
Ubytování praktické pro rodiny, která leží přímo na sjezdovce a umožní vám tak udělat si kdykoli pauzu na polední odpočinek nebo zahřátí. Takové nabízí francouzská lyžařská vesnice Valfréjus v maurienntalu, která leží přímo u střediska s 65 km sjezdovek. V baby-klubu se postarají o vaše ratolesti ve věku od 3 měsíců do tří let a anglicky se děti mohou naučit v mezinárodní lyžařské škole Mäuse-Club. Mimo sjezdovky na vás čeká mnoho volnočasových aktivit jako například bruslení na ploše 450 m² nebo sáňkařská dráha o délce 2 km s umělým osvětlením.

alt. text
Zdroj:
www.snowtrex.cz

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz