10 doplňků pro radost vašich dětí

zpět

Potěšte své dítko zajímavých dárkem. Máme pro vás deset tipů na ty nejlepší a všechny mají společné několik věcí, které ze sebe vyzařují. Jsou jimi například energičnost, radost, veselost, hravost či roztomilost. Přesně takové jsou totiž i děti a proto je takovým dárkem velmi nadchnete a uděláte jim radost.


1) technika na začátek
Nevěřila byste, že se motiv Disneyho mikimaus může objevit i na MP3 přehrávači? Ale jděte, dnes je všechno možné a právě tímto technických vynálezem své dítko jistě ohromíte. MP3 přehrávač je nejen designově dokonalý, ale nezaostává ani svými funkcemi.

2) nepřekonatelný batoh
Věci přenáší malí i velcí a proto tomu svému prckovi pořiďte batoh, který jen tak nezapadne v davu a navíc si jej malý rošťák či malá princezna velmi oblíbí. Pro kluky i pro holky se hodí tvary zvířátka, avšak kluci mohou ocenit také mašinky či autíčka, která batoh může představovat a malé slečny si zase oblíbí třeba tvar berušky.

3) pouzdra a stojánky na mobily
Mobil je záležitost i malých dětí, proto pokud už ho má i vaše dítko, pořiďte mu k němu barevný doplněk. Praktický stojánek na stůl či pouzdro pro transport můžou mít všemožné podoby, proto své dítko potěšte takovým, které mu nejvíce sedne. Řídit se můžete například podle oblíbeného pohádkového hrdiny či oblíbené barvy.

4) ponožky na nožky
Barevné, s motivy, hravé, veselé a zábavné. Přesně takové musí být, aby se skutečně zalíbily. Proto se nebojte vybrat i odvážný a velmi pestrý motiv, malému dítku se totiž právě ten nejneuvěřitelnější nejvíce zalíbí.

5) pásky ke kalhotám
Pro holky se srdíčky, kytičkami či mašličkami, pro kluky zase s vláčkem, autíčkem či medvídkem. Malý zvědavec ocení na pásku i vyšitá písmenka abecedy, kterou se poté snadno naučí.

6) punčocháče
Kostkované, pruhované nebo s motivem. Slušet budou jakékoli. Mohou je nosit malí i velcí, kluci i holky. Při velké zimě zahřejí pod kalhotami, jinak se skvěle hodí k sukni nebo samotné pro pohodlné domácí hraní si.

7) kalhotky s nohavičkou
Velké i menší slečny budou mít velkou radost z nových spodních kalhotek. A ne ledajakých. S nohavičkou jsou totiž speciální, navíc s parádním motivem se stanou těmi nejoblíbenějšími. Navíc se nikdo nemusí bát zvednuté sukně a toho, že pod ní někdo něco uvidí.

8) řetízky
Každá pořádná parádnice jich musí mít hned několik. Takže to znamená, že s nimi nic nezkazíte a vždy uděláte radost. Nejlépe bude, pokud rovnou vyberete celou sadu - tedy řetízek, náušnice i náramek.

9) nadkolenky
Variantou k punčocháčům jsou právě nadkolenky. Zahřejí a zároveň v nich nebude velké teplo. Snadno se navlékají a problém s nimi nebude ani na záchodě, kde se nemusí malá slečna pracně svlékat. Pamatujte na to, aby byly pořádně barevné a pestré.

10) žabky či podobná zajímavá obuv
Na žabky mají nárok jen větší slečny či kluci, ale malým můžete pořídit třeba parádní bačkůrky. Takže žabky s puntíky a bačkůrky s vyšívaným zvířátkem si získají téměř každé dítko. Budou v nich vesele cupitat a určitě se zalíbí i ostatním.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz